محله مریم آباد میزبان اعضای شورای اسلامی شهر یزد

محله مریم آباد میزبان اعضای شورای اسلامی شهر یزد

همزمان باچهارمین روز از هفته شورا حجت الاسلام شیخ عباس زارع رئیس شورای اسلامی شهر یزد و سیدمحمدرضامدرسی عضوشورای اسلامی شهر به همراه مهندس رحمت آبادی مدیرمنطقه دو شهرداری با حضور در مسجد امام حسن مجتبی(ع) مریم آباد با مردم این محله دیدار کردند.

این دیدار بعد از خواندن نماز مغرب وعشاء وقرائت قرآن  برگزار شد که مردم محله مریم آباد ضمن خوش آمدگویی به اعضاء ، مشکلات محله خود را مطرح کردند.

نبود فضای سبز کافی وپارک در محله، آسفالت نبودن بعضی از معابر محله یا فرسوده بودن آسفالت در بعضی از معابر از مهمترین مشکلات ارائه شده مردم در این بازدید بود.

در ادامه سید محمدرضا مدرسی عضو شورای اسلامی شهر یزد گفت: خوشبختانه درتصویب بودجه سال94 شهرداری توجه ویژه به عمق محلات بخصوص آسفالت شده است كه انشاالله اين مسئله عملياتي خواهد شد.

حجت الاسلام شیخ عباس زارع در ادامه ضمن تشکر از استقبال گرم مردم محله مریم آباد از اعضای شورای شهر یزد گفت: اين شورا در نظر دارد درهفته شوراها بیشتر به سراغ محلات کمتر توسعه یافته برود تا مشکلات از نزدیک بررسی و پیگیری شود.

وی افزود: توجه ویژه به فضای سبز در محلات از اولویت های شورای شهر یزد می باشد و تلاش خواهیم کرد با برنامه ریزی مناسب هرنقطه از شهر که نیاز به پارک وفضای سبز داشته باشد، دردستورکار قرار گیرد که محله مریم آباد این نیاز را در خود احساس می کند که این مسئله پیگیری خواهد شد.

همچنین رحمت آبادی مدیر منطقه دو شهرداری برای رفع مشکلات فوق در محله مریم آباد قول پیگیری داد.

محله مريم آباد در شمال شرقي شهر يزد واقع شده واز جهات شمال به کوی آیت ا... طالقانی ، ازجنوب به کوی امام حسین(ع) وسعدی ، ازغرب به محله حسن آباد مشیر ، وازشرق به محلات یعقوبی و سرسنگ  محدود مي شود.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.