قهرماني كارمند شهرداري يزد در مسابقات آمادگي جسماني بانوان

قهرماني كارمند شهرداري يزد در مسابقات آمادگي جسماني بانوان

 

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري يزد در مسابقات آمادگي جسماني جشنواره فرهنگي ورزشي حورا كه به مناسبت ميلاد فرخنده بزرگ بانوي اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) در روز چهارشنبه بيست و هفتم ارديبهشت ماه در محل سالن شهيد صدوقي برگزار شد خانم طاهره يگانه فرد از پرسنل روابط عمومي شهرداري يزد موفق به كسب مقام اول و دريافت مدال طلاي انفرادي در رده سني سوم اين مسابقات گرديد.
گفتني است خانم ها ليلا لاله زاري از برق منطقه اي و فخرالسادات راسخي نيا از استانداري يزد نيز در اين رده سني به ترتيب دوم و سوم شدند.
در اين مسابقات برق منطقه اي، استانداري و صنعت آب به ترتيب در رده تيمي مقام هاي اول تا سوم را كسب نمودند.
همچنين در رده سني اول خانم ها شهربانو مظفري از برق منطقه اي، مهسا كفاش پور از صنعت آب و سميه ميرحسيني از استانداري به مقام هاي اول تا سوم دست يافتند.
علاوه براين در رده سني دوم خانم ها الهام هاديان از دارايي، مريم رفيعي نژاد از بهزيستي و ليلا برزگر از توزيع برق و در رده ي سني چهارم خانم ها معصومه حريريان از برق منطقه اي،فاطمه منتظري از صنعت آب، ربابه شايق از علوم پزشكي و در رده سني پنجم خانم ها افسانه شهابي پور از استانداري، مهين فردزاده از برق منطقه اي و رخساره سريزدي از علوم پزشكي به ترتيب مقام هاي اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

 

آدرس کوتاه :