فینال مسابقات فوتسال جام رمضان ویژه تاکسیرانان و رانندگان آژانسها برگزار شد

فینال مسابقات فوتسال جام رمضان ویژه تاکسیرانان و رانندگان آژانسها برگزار شد

درسال 1394 که به سال همدلی و هم زبانی دولت  و ملت مزین گردیده است ، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر یزد در اقدامی نو مسابقات فوتسال جام رمضان ویژه تاکسیرانان و رانندگان آژانس ها  را در ماه مبارک رمضان در شهر دارالعلم یزد برگزار نمود.

این مسابقات که از ابتدای ماه مبارک رمضان در محل سالن شش هزار نفری شاهدیه شروع شد، ده تیم از رانندگان حمل و نقل عمومی  در قالب  دو گروه با یکدیگر به رقابت پرداختند و از این  دو گروه تیم های  (تاکسی تلفنی جام جم ) ( تاکسی تلفنی یاسین ) ( تاکسی بیسیم 133 )

( تاکسی بیسیم 1830) به مرحله نیمه نهایی  راه یافتند .

در مرحله نیمه نهایی تیمهای جام جم مقابل تاکسی بیسیم 1830  و آژانس یاسین مقابل تاکسی بیسیم 133 قرار گرفتند و تیمهای جام جم و یاسین به فینال راه یافتند.

دربازی رده بندی تیم تاکسی بیسیم 133 مغلوب 1830 شد و به مقام سومی اکتفا کرد. همچنین تیم جام جم در بازی فینال یاسین را مغلوب خود کرد و با نتیجه 5 بر 6 به مقام اول دست یافت و تیم یاسین نیز به مقام دومی رسید.

در مراسم اختتامیه این مسابقات که در تاریخ 31/4/1394   در محل سالن ورزشی شهید صدوقی  (ره) با حضور فرماندار یزد، مدیرکل امورشهری و ریاست شوراهای استان ، معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری ، معاونت حمل و نقل شهرداری ، معاونت شهر سازی و تنی چند از مسئولین   برگزار شد؛ فرماندار یزد به ایجاد روحیه ورزشکاری در میان ورزشکاران تأکید نمود و از مسئولین خواست تا  اینگونه فعالیت های ورزشی را در بین رانندگان حمل و نقل عمومی مداومت  بخشند.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.