فعالیتهای سازمان آتش نشانی در شب چهارشنبه آخر سال

فعالیتهای سازمان آتش نشانی در شب چهارشنبه آخر سال

درایام منتهی به چهارشنبه آخر سال، سازمان آتش نشانی با وجود انجام تمهیدات پیشگیرانه در سطح شهر و اطلاع رسانی و هشدارهای لازم،65 حریق مهار کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد ـ در شب آخرین چهارشنبه آخرین ماه سال ،  طی تماس از سوی مردم و پلیس 110 مبنی بر وقوع حریق ضایعات ، لاستیک ، درخت و.......در سطح شهر و آلودگی محیط زیست ، پرسنل همیشه بیدار این سازمان از  15  ایستگاه ثابت و سیار در سطح شهر به محل های اعلام شده از سوی مردم و پلیس  عزیمت و اقدام به مهار 65 مورد حريق  نمودند .

سيدعباس ميرشمسي ضمن تشكر از کلیه ارگانهای امدادی و کادر عملیاتی سازمان گفت : واحد عملیات این سازمان با استقرار خودروهای سبک و سنگین و گشت موتوری از ساعت 17 الی 2 بامداد روز بعد با 70 نفر به صورت آماده باش در بلوار جمهوری ، میادین اطلسی ، صنعت ، شهید بهشتی ،  آزادی و چهار راه شهداء  ایمنی و امنیت را براي  شهروندان برقرار کردند.

مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد اظهار داشت: درخصوص كاهش خطرات ناشي از برگزاري مراسم چهارشنبه سوري ، واحد آموزش و پيشگيري سازمان از يك هفته قبل كلاس هاي آموزشي خطرات استفاده از مواد محترقه را در مدارس برگزار نمود و متعاقب آن با پخش بروشور و نصب پنج  بنر خطرات چهارشنبه سوري در سطح شهر را اطلاع رسانی کرد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.