عملکرد شش ماهه ناحیه تاریخی شهرداری یزد

عملکرد شش ماهه ناحیه تاریخی شهرداری یزد
 
با بیان هزینه سه میلیارد و 500 میلیون ریالی ناحیه تاریخی شهرداری یزد در آسفالت معابر، عملکرد شش ماهه آن ناحیه تشریح شد .
    به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری یزد در شش ماهه اول سالجاری سه میلیارد و 500 میلیون ریال در زمینه زیرسازی، لکه گیری و آسفالت ناحیه تاریخی هزینه شده است.
   همچنین احداث 11 پارکینگ درون محله ای، حفر 15 حلقه چاه جذبی در معابر، مرمت پارک شاه ابوالقاسم و ساختمان خانه روحانیون واقع در خیابان شهید رجائی- کوچه هاشم خان، کفسازی بازارها و میادین خیابان امام، بازار شاهزاده فاضل و فرعی ها، خیابان قیام، بازار کاشیگری و فرعیها و محله شاه ابوالقاسم به طرف زندان اسکندر از جمله اقدامات عمرانی ناحیه تاریخی در شش ماهه اول امسال می باشد.
   علاوه بر این پیاده روسازی حدفاصل آتش نشانی لردکیوان تا خیابان سیدگلسرخ به میزان 500 مترمربع و هزینه ای در حدود 225 میلیون ریال و پیاده روسازی خیابان امام حدفاصل کوچه قلعه کهنه تا جنوب خیابان شهیدان ادهمی به میزان 1000 مترمربع و هزینه ای به مقدار 450 میلیون ریال و همچنین پیاده روسازی خیابان حضرت مهدی (عج) حدفاصل خیابان امام تا تقاطع شهید عاصی زاده (ضلع شمالی و جنوبی) به میزان 2500 مترمربع و هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و 125 میلیون ریال انجام شده است.
   1200 مترمربع بدنه سازی با صرف 120 میلیون ریال هزینه، 34 مورد رفع خطر دیوار و مرمت حفره ها و پنج مورد حصارکشی هم در این مدت در ناحیه تاریخی انجام شده است.
روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.