شهردار یزد بر لزوم آمادگی کامل مجموعه های شهرداری برای مدیریت فصل پاییز تاکید کرد

شهردار یزد بر لزوم آمادگی کامل مجموعه های شهرداری برای مدیریت فصل پاییز تاکید کرد

شهردار شهر جهانی یزد با اشاره به نزدیک شدن به فصل پاییز تاکید کرد: مجموعه های شهرداری با حفظ آمادگی نسبت به تجهیز و تکمیل لوازم مورد نیاز جهت ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن به شهروندان اقدام نمایند.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز و بارندگی احتمالی، لازم است که مجموعه های شهرداری با حفظ آمادگی نسبت به تجهیز و تکمیل لوازم مورد نیاز جهت ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن به شهروندان اقدام نمایند.
شهردار شهر جهانی یزد با تاکید بر لزوم آمادگی مدیران مناطق و سازمان های مرتبط برای مواجهه با سیلاب های شهری و دفع آب های سطحی، افزود: فصل پاییز و زمستان همواره با بارش نزولات جوی همراه است بنابراین هماهنگی و برنامه ریزی لازم برای کنترل و هدایت صحیح آب های حاصل از باران و برف و سایر نزولات جوی می تواند مانع ایجاد مشکلات برای شهروندان شود.
عزیزی با اشاره به برودت سرما و استفاده شهروندان از تجهیزات گرمایشی در فصل پاییز و زمستان، اظهار کرد: ارائه اطلاعات مناسب و هشدارهای ایمنی در خصوص استفاده صحییح از لوازم گرمایشی و ایمنی لوله های بخاری، دودکش و سایر لوازم در جهت جلوگیری از گازگرفتگی و آتش سوزی با هماهنگی و تعامل بین سازمان های آتش نشانی و فرهنگی اجتماعی ورزشی در قالب آموزش شهروندی در این زمینه مورد توجه قرار گیرد.
وی در خصوص اقدامات مناسب سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در این فصول یادآور شد: وزش باد های فصلی و ریزش برگ های درختان و امکان سقوط شاخه های خشکیده درختان در معابر سطح شهر می تواند خطرات و مشکلات فراوانی را برای شهروندان به دنبال داشته باشد، بنابراین لازم است با برنامه ریزی اصولی از سوی این سازمان عملیات حرص و جمع آوری شاخ و برگ های خشکیده درختان در نقاط مختلف شهر از هم اکنون در دستور کار قرار گیرد.
شهردار یزد تاکید کرد: پروژه های در حال اجرا در زمینه حفر چاه های جذبی و کنترل آب های سطحی با سرعت به پایان رسیده و کلیه محل های احتمالی آبگرفتگی در سال های گذشته نیز مجدداً کنترل شود.

عزیزی افزود: تکرار آبگرفتی در محل های قبلی سال های گذشته پذیرفته نمی باشد و مسئولیت آن به عهده مدیر مربوطه خواهد بود.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.