شهردار یزد از كارخانه بيوتال، سازنده دستگاه تصفيه بيولوژيكی بازدید کرد

شهردار یزد از كارخانه بيوتال، سازنده دستگاه تصفيه بيولوژيكی بازدید کرد

شهردار یزد در سفر به کشور اوکراین، از کارخانه بیوتال، سازنده دستگاه تصفیه بیولوژیکی بازدید کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی در سفر به کشور اوکراین، از کارخانه بیوتال، سازنده دستگاه تصفیه بیولوژیکی بازدید کرد.

اين سيستم فاضلاب شهري بدون استفاده از هيچ ماده شيميایی و با استفاده از باكتری فعال تصفيه شده، عمل  نموده و هيچ بو و آلودگي ندارد.

همچنین اين سيستم به گونه ای است كه می تواند به صورت پكيجی كه در داخل زمين قرار مي گيرد، حجم های كم را تصفيه و يا با ساخت مخزن و اتاق، حجم های بالاتر را تصفيه كرد.

از دستگاه تصفیه بیولوژیکی می توان در محلات و بافت تاريخی و با احجام مختلف استفاده كرد و در آينده نزديك يك نمونه از اين تصفيه خانه در یزد نصب و عملكرد آن مورد ارزيابی قرار می گيرد.

اين تكنولوژی به صورت انحصاري توسط شركت بيوتال اختراع و دارای گواهی ثبت اختراع می باشد و تاكنون در ١٨ كشور دنيا نيز مورد استفاده قرار گرفته است.

این سفر در خصوص مطرح شدن موضوع همکاری با شهر لِویو در کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر یزد و بنا به دعوت سِرگئی بوردیلیاک سفیر کشور اوکراین در ایران و همچنین آندرِی سادووی شهردار شهر لِویو یا لووُف انجام شد و غلامعلی سفید رئیس شورای اسلامی شهر و دكتر غضنفر ميرجليلي معاون اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی يزد وی را همراهی نمودند و به مدت سه روز از روزهای نهم لغایت یازدهم آبان ماه به کشور مذکور اعزام شدند.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.