شهردار یزد از زندان مرکزی یزد بازدید کرد

شهردار یزد از زندان مرکزی یزد بازدید کرد
شهردار یزد در بازدید از زندان مرکزی یزد ضمن ستودن فعالیت های انجام شده در زندان و ایجاد محیط آموزشی و تربیتی برای مددجویان آن را برگرفته از برنامه ریزی صحیح در زمینه رشد وتعالی آنها دانست.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد مهندس عظیمی زاده در بازدیدی از زندان مرکزی یزد فعالیت های انجام شده در زندان مرکزی را بسیار مؤثر دانست و خاطرنشان کرد اقدامات انجام شده و امکاناتی که فراهم گردیده نشان دهنده برنامه ریزی درست سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی در راستای اصلاح، تربیت و اشتغال مددجویان بوده است.
شهردار یزد که در معیت مدیرکل زندان های استان و رئیس زندان مرکزی یزد به اتفاق تنی چند از مدیران شهرداری از زندان مرکزی یزد بازدید می کرد علاوه بر گفتگو با زندانیان در بخش های مختلف زندان از جمله اندرزگاههای در حال احداث، مجتمع ورزشی شهید لاجوردی،گلخانه،مدارس تربیت و قرآنی، آشپزخانه،مجتمع فنی و حرفه ای، پرورش قارچ، کابین ملاقات، مجتمع فرهنگی امام علی (ع) و... حضور یافت و از نزدیک در جریان امکانات آن قرار گرفت.
وی همچنین در بازدید از مدرسه قرآنی مشکات زندان، فضای بسیار زیبا و معنوی آن را قابل توجه دانست که تأثیری ماندگار در روحیه زندانیان دارد.
شهردار یزد در پایان این بازدید با تقدیر از دست اندرکاران فعالیت های انجام شده اظهار داشت: هیچ گاه باور نمی کردم در زندان چنین فضای آموزشی با رویکرد اصلاح و تربیت برای مددجویان فراهم شده باشد و اظهار امیدواری نمود که انشاءا... تعداد زندانی ها هر روز کمتر و کمتر شود.
همچنین بر مساعدت شهرداری یزد درخصوص برخی پروژه های عمرانی در دست اقدام زندان مرکزی یزد تأکید شد.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.