• یک‌شنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

شهردار يزد : اخلاص در كار و قانونمندي از وي‍‍ژگيهاي مديريت جهادي است

شهردار يزد : اخلاص در كار و قانونمندي از وي‍‍ژگيهاي مديريت جهادي است
 
 
شهردار يزد در جلسه شوراي هماهنگي مديران شهرداري با اشاره به سخنان مقام معظم رهبري و نامگذاري سال جديد ، اخلاص در كار ، قانونمندي،
برنامه ريزي و پاكدستي را از ويژگيهاي مديريت جهادي دانست .
 
شهردار يزد با بيان اهميت برنامه ريزي خاطر نشان نمود : برنامه ريزي كنيم تا سال جديد بهتر از سال گذشته باشد و كارهايمان مورد رضاي خدا و خلق خدا قرار گيرد.
مهندس عظيمي زاده كه در جلسه شوراي هماهنگي مديران شهرداري سخن مي گفت : به كلام رهبري و نامگذاري با عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي اشاره كرد و اظهار داشت : طبيعي است كه اين نامگذاري مد نظر همه مديران قرار گيرد و فرمايشات رهبري سرلوحه همه فعاليتها باشد .
وي اخلاص در كار ، قانونمندي ، نظم و برنامه ريزي ، پاكدستي و نظارت دقيق بر عملكرد زير مجموعه و همكاري و هماهنگي و كار تيمي را از ويژگيهاي مديريت جهادي دانست.
شهردار يزد همچنين در اين جلسه بر ارتباطات بين بخشي ، هدفمندي ، بلند همتي و در نظر گرفتن آينده اي روشن ، واقع بينانه و قابل اجرا تاكيد كرد و خاطر نشان نمود كه بايد در راستاي اهداف اسلام كار كنيم.
محمدرضا عظيمي زاده در اين جلسه كه معاونان، مديران مناطق ، سازمانها ، ادارات و نواحي شهرداري حضور داشتند اظهار داشت : ما بايد هماهنگ با هم مصوبات شورا را به مرحله اجرا درآوريم.
آدرس کوتاه :


مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد عنوان کرد: برای تردد معلولین در بافت تاریخی، اتوبوس‌های ویژه ای اختصاص یافت

مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد از اختصاص اتوبوس‌های ویژه تردد معلولین در بافت تاریخی یزد خبر داد. سید محمود کشفی پور در گفت‌وگو با خبرنگار...

۱۳۹۸/۰۹/۱۴ 47 بازدید