• چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

شهرداری یزد و مرکز بهداشت استان تفاهم نامه همکاری امضا کردند

شهرداری یزد و مرکز بهداشت استان تفاهم نامه همکاری امضا کردند
 

 

مقارن با هفته سلامت و در راستای استفاده از فناوری‌ اطلاعات در مدیریت بهداشت شهر یزد، شهرداری یزد و مرکز بهداشت استان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری یزدبه نقل از روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری یزد، در جلسه‌ای که با حضور معاون اداری مالی شهرداری یزد، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و رئیس مرکز بهداشت استان و مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری یزد برگزار شد، تفاهم‌نامه استفاده از فناوری‌های جدید در مدیریت اطلاعات مکانی و توصیفی منعقد گردید.
در این جلسه معاون اداری مالی شهرداری یزد سامانه جامع اطلاعات مکانی شهرداری یزد را زیربنای ارتباط مجازی و خدمات‌دهی بهتر و مستمر ارگان‌های عضو در سامانه به شهروندان عنوان کرد و افزود پس از افزایش لایه‌های مکانی مراکز ارائه‌دهنده خدمات بهداشتی درمانی شهر یزد به این سامانه مدیریت بهتری بر روی خدمات بهداشتی به مردم صورت خواهد گرفت.
سید علی مشتاقیون گفت کلیه آمار بیماری‌ها بر اساس ملک در سطح شهر یزد پس از تکمیل سامانه قابل برداشت می باشد.
رئیس مرکز بهداشت استان نیز ابراز امیدواری کرد با اجرای این سامانه خدمات‌دهی به شهروندان و مدیریت بهتر مراکز درمانی بر اساس نوع بیماری‌های موجود در حیطه خدمت‌دهی این مراکز به نحو بهینه و شایسته مردم شهر صورت پذیرد.
شایان ذکر است پیش از این تفاهم‌نامه تبادل اطلاعات توصیفی و مکانی مابین شهرداری یزد و سازما‌ن‌های آب و فاضلاب، توزیع برق، ثبت اسناد، اداره پست، پلیس راهور استان و سازمان آموزش و پرورش منعقد شده است. 
آدرس کوتاه :


شهردار یزد تاکید کرد: توجه به ورزش در بین کارمندان این نهاد و مردم باید همواره در اولویت‌ کار مجموعه شهرداری قرار گیرد

شهردار شهر جهانی یزد در آیین اختتامیه سومین دوره مسابقات فوتسال پیشکسوتان شهرداری‌های کلانشهر کشور تاکید کرد: توجه به ورزش در بین کارمندان این نهاد...

۱۳۹۸/۰۶/۲۶ 37 بازدید

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بر لزوم استفاده از ظرفیت های محله ای در جهت غنا بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی شهر تاکید کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در دیدار با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی با شناسایی و استفاده از...

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ 109 بازدید