شهرداري براي اجراي 30 طرح اصلاح هندسي در مناطق سه گانه اعلام آمادگي كرد

شهرداري براي اجراي 30 طرح اصلاح هندسي در مناطق سه گانه اعلام آمادگي كرد

شهردار يزد دراين ديدار كه در محل شهرداري مركز به انجام رسيد با تأكيد بر اينكه مسائل ترافيكي هم به ناجا و هم به شهرداري مربوط مي شود خاطرنشان كرد شهرداري اجراي 30طرح اصلاح هندسي را در مناطق سه گانه شهردر دستور كار خود دارد .

مهندس سيد علي اكبر مير وكيلي از تمايل شهرداري نسبت به استفاده از سيستم مديريت معابر شهري ( PMS ) در يزد خبرداد كه به وسيله آن اطلاعات تمام خرابيهاي آسفالت جمع آوري مي شود و هزينه هرمنطقه درضروري ترين موارد برآورد مي گردد .

در اين ديدار فرماندهي انتظامي استان نيز با تأكيد بر نقش مردم خاطر نشان كرد در زمينه هاي رواني ترافيك ، كاهش بروز تصادفات و ... حاضر به تعامل و همكاري هر چه بيشتر با شهرداري هستيم .

سردار اكبر شاهي همچنين برهمكاري بين بخشي و فرا بخشي ناجا و شهرداري تأكيد نمود .

وي اظهار اميدواري كرد تا شوراي ترافيك ، شهرداري ،‌ نيروي انتظامي و صدا و سيماي استاني دست به دست هم دهند و همپوشاني ترافيكي ايجادكنند .  

 علاوه بر اين فرماندهي انتظامي استان در خصوص عقب نشيني ساختمان ناجا كه در مسير پروژه تعريض خيابان آيت ا... كاشاني واقع شده است، بر هرگونه تعامل و همكاري در اين خصوص تأكيد نمود .

در اين ديدار همچنين فرماندهي انتظامي استان آمادگي خود را نسبت به برقراري امنيت در پاركها اعلام كرد و از استقرار چهار ايستگاه پليس درپايانه مسافر بري ، پارك هفتم تير ،‌ ميدان فرهنگ و روستاي دهنو براي افزايش امنيت خبر داد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.