سفارش نماینده مجلس بر الگوپردازی

سفارش نماینده مجلس بر الگوپردازی


محمدصالح جوکار طی سخنانی در مراسم تودیع و معارفه شهردار یزد خواستار همراهی و همکاری اعضای شورای شهر با شهردار جدید شد و خاطرنشان کرد که اعضای شورا فرصت بدهند شهردار طرحهایش را بیاورد و نقطه نظراتش را بدهد و چیزی که مصوب شد همگی روی آن اعتماد داشته باشند تا عملیاتی شود.
    نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد داد در فرصت کوتاهی که تا انتخابات سال آینده وجود دارد می توان دو سه طرح بزرگ را برای مردم خوب و مومن یزد به ارمغان آورد.
    وی همچنین با توجه به نظر مقام معظم رهبری بر الگوپردازی تاکید کرد و اظهار داشت اگر ما بخواهیم هر چیزی را از غرب کپی برداری کنیم، چیزی جز عامل اجرای تئوریهای غرب نخواهیم بود.
    جوکار خاطرنشان نمود در دهه چهارم انقلاب رهبر معظم، موضوع الگوی پیشرفت ایرانی واسلامی را پردازش و مدیریت می کنند که باعث حفظ هویت دینی و ملی ما می شود.
     نماینده مجلس شورای اسلامی بر بافت همگون و معماری اصیل برگرفته از اندیشه ها تاکید کرد و تراوش اندیشه ها را در راستای جهان بینی ها دانست.
     وی همچنین در سخنانش از عدم سازگاری ورودیهای شهر با شأن یزدیها و تاریخ یزد، عدم مشاهده فرهنگ قناعت یزدی در خیابانهای شهری، گره های ترافیکی در بعد ازظهر، ایجاد مراکز درمانی در نقاط پرترافیک، حاشیه نشینی، توسعه بی رویه شهر و ساخت و سازهای غیرمجاز انتقاد کرد.
    جوکار اظهار داشت: باید برای تمام نقاط شهر برنامه ریزی کنیم و آقای عظیمی زاده برنامه ای تدوین کند و بعداً بگوید آقای نماینده من اینقدر اعتبار می خواهم و استاندار، فرماندار و ... همه کمک کنند، ولی بدون برنامه پیش رفتن، هدر دادن عمر خودمان است و پایان کار هم چیزی حاصل نشده.
    نماینده مردم یزد و صدوق درمجلس شورای اسلامی تاکید کرد که باید قدر میراث فرهنگی را بدانیم زیرا می توانیم با استفاده از آن درآمدی ایجاد کنیم که از درآمدهای معدنی استان بالاتر باشد یا اینکه اشتغال ایجاد کنیم که بالاتر از اشتغال فعلی در عرصه صنعت باشد.
                                                                              « روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد»
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.