ساماندهی و جمع آوری تابلوهای تبلیغاتی نصب شده در پشت بام ها پس از تصویب شورا

ساماندهی و جمع آوری تابلوهای تبلیغاتی نصب شده در پشت بام ها پس از تصویب شورا

درخصوص ساماندهی و جمع آوری تابلوهای تبلیغاتی اعم از پشت بام و ... به زودی از سوی معاونت معماری و شهرسازی شهرداری یزد، لایحه ای به منظور تصویب به شورای اسلامی شهر ارائه می شود.

    به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد در جلسه ای که در تاریخ بیست و دوم تیر ماه در محل دفتر شهردار یزد تشکیل شد درخصوص ساماندهی و جمع آوری کلیه تابلوهای تبلیغاتی اعم از پشت بام و ... تصمیم گیری شد.

گفتنی است در این جلسه مقرر شد معاونت معماری و شهرسازی شهرداری یزد در اسرع وقت و پس از بررسی و اعلام نظر لایحه پیشنهادی، نحوه جمع آوری کلیه تابلوهای تبلیغاتی اعم از پشت بام و... را با توجه به اعلام واحد حقوقی و اداره درآمد جهت تصویب به شورای اسلامی شهر ارائه نماید.

همچنین درخصوص ساماندهی و جمع آوری تابلوهای پشت بام مقرر شد اداره درآمد از تاریخ پنجم مرداد ماه اقدام به اعلام بدهی و عوارض تابلوها به همراه تعرفه عوارض به مالکان نماید و پس از آن اداره اجرائیات با هماهنگی اداره حقوقی نسبت به اخطار و جمع آوری تابلوهای  پشت بام اقدام کنند.

علاوه براین در جلسه مذکور درباره ساماندهی و جمع آوری تابلوهای شناسایی غیرمجاز اعم از پایه ایستاده، پرچمی و عمود بر معبر در مسیر خیابان کاشانی حدفاصل میدان ابوذر تا شهدای محراب نیز تصمیم گیری شد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.