• پنج‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

زیرزمین مغازه تجاری طعمه حریق شد

زیرزمین مغازه تجاری طعمه حریق شد

حریق گسترده در زیرزمین مغازه آبزارآلات ، با تلاش دریا دلان ایستگاه شماره چهار در کمترین زمان ممكن مهار و از گسترش آن به دیگر واحد های تجاری جلوگیری شد .

 شبانزاده فرمانده ايستگاه شماره چهار سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد كه در محل حریق حضور داشت گفت : رخداد این حادثه در  ساعت  20:07روز جمعه هیجدهم اردیبهشت به سامانه 125 این سازمان اطلاع رسانی مي شود و در پي آن ستاد فرماندهي بلافاصله یک دستگاه خودروی عملیاتی به خیابان بهارستان ابتدای خیابان فرهنگ اعزام مي نمايد .

شبانزاده افزود : نيروهاي عملياتي همزمان با اجراي عمليات ایمن سازی با قطع جریان برق و گاز، کانون حریق را شناسايي و سپس به وسیله دستگاه تنفسی مدار بسته به داخل زير زمين رفته و مورد حریق  كه مقداری لوله پلیکا و دیگر لوازم ساختمانی  بود را  با  ماده اطفایی آب مهار  نمودند.

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد عنوان کرد: مدیریت پل های عابر پیاده در ساختار تشکیلاتی سازمان تعریف نشده است

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با بیان اینکه مدیریت پل‌های عابرپیاده شهر یزد به این سازمان واگذار شده است، گفت: این موضوع در ساختار...

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ 67 بازدید