• دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

رئیس شورای اسلامی شهر یزد درجمع اولین همایش آموزشی خادمین آرامستانهای شهرداری یزد

رئیس شورای اسلامی شهر یزد درجمع اولین همایش آموزشی خادمین آرامستانهای شهرداری یزد

اولین همایش آموزشی خادمین آرامستان های شهرداری یزد  صبح امروز با حضور حجت الاسلام زارع رئیس شورای اسلامی شهر یزد و جمعی از مسوولان و خادمین آرامسنانهای شهرداری در محل همایش های هتل داد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد-رئیس شورای اسلامی شهر یزد در این همایش با اشاره به سیره ائمه اطهار علیهم السلام در زمینه کار وززق و روزی حلال،  خطاب به خادمین آرامستانها گفت: کار کردن برای خانواده مایه افتخار است و حکم جهاد فی سبیل ا... را دارد بخصوص کاری که واجب الهی باشدو کاری که شما در آرامستانها انجام می دهید یک کاریست که واجب الهی است.

حجت الاسلام شیخ عباس زارع در ادامه افزود: خادمین آرامستانها شغلشان طوری هست که رزق وروزی حلال به خانه میبرند و چه افتخاری از این نوع خدمت بالاتر می باشد و امیدواریم این عزیزان همیشه سرافراز وسربلند باشند.

گفتنی است که این همایش با هدف ارج نهادن به مقام و شغل عزیزان شاغل در آرامستانها(غسالها و غساله ها) و آموزش آنها برای مقابله با بیماریهای واگیردار و عفونی به جهت ارتباط مستقیم آنها با اجساد برگزار می شود.

 

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بر لزوم استفاده از ظرفیت های محله ای در جهت غنا بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی شهر تاکید کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در دیدار با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی با شناسایی و استفاده از...

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ 83 بازدید