رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد عنوان کرد: از سه زمین ورزشی درون محله ای بهره برداری می شود

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد عنوان کرد: از سه زمین ورزشی درون محله ای بهره برداری می شود

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با بیان اینکه کمترین سرانه ورزشی در میان شهرستان های استان به شهرستان یزد اختصاص دارد، گفت: از سه زمین ورزشی درون محله ای بهره برداری می شود.

عباس ملازینلی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری مهر با اشاره به سرانه پایین فضای ورزشی در یزد، اظهار داشت: برگزاری برنامه هایی نظیر المپیادهای ورزشی در محلات یزد، علاوه بر شناسایی نیازهای هر محله، به توسعه فضاهای ورزشی نیز کمک می کند.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با اشاره به آغاز المپیاد ورزشی محلات یزد از نهم آبان ماه، عنوان کرد: در ایام برگزاری این رقابت ها، سه سالن ورزشی در محله های یزد افتتاح می شود اما از ظرفیت و اماکن ورزشی اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد نیز بهره خواهیم گرفت.

وی همچنین بیان کرد: امسال سه زمین ورزشی درون محله ای در محلات یزد آماده بهره برداری داریم که به زودی در اختیار مردم محلات قرار خواهند گرفت.

ملازینلی عنوان کرد: اولین زمین در محله خلف باغ یزد قرار دارد که شامل یک زمین فوتبال ساحلی و یک زمین والیبال و بسکتبال است.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ادامه داد: زمین دوم در فلکه دوم آزادشهر قرار گرفته و شامل زمین چمن استاندارد و پیست دوچرخه سواری بانوان است.

وی عنوان کرد: سومین زمین نیز در محله سید گلسرخ افتتاح می شود و شامل یک زمین چمن مصنوعی است که امیدواریم با بهره برداری از این فضاها، بتوانیم علاوه بر ایجاد فضای مناسب برای ورزش جوانان در محله های مختلف، به افزایش سرانه فضای ورزشی شهرستان یزد نیز کمک کنیم.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.