رونمایی از خودرو تجهیز شده امداد و نجات در اتشنشانی یزد

رونمایی از خودرو تجهیز شده امداد و نجات در اتشنشانی یزد

با صرف هزینه ای بالغ بر 960 میلیون ریال و به منظور امداد رسانی سریع در بافت قدیم، خودرو امداد و نجات در سازمان آتش نشانی شهرداری یزد تجهیز شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد در روز یکشنبه مورخ بیست و سوم فروردین سال جاری با حضور اعضای هیئت مدیره سازمان، از خوروی امداد و نجات که توسط پرسنل واحد موتوری تجهیز شده بود رونمایی شد .

 سیدعباس میر شمسی هدف از تجهیز این خودرو را که 960 میلیون ریال هزینه در برداشته است، به روزکردن امکانات امدادی جهت کاهش زمان رسیدن به محل حادثه، رفع مشکلات عدیده ای که خودروهای سنگین آتش نشانی در خیابانها به دلیل ترافیک و یا کوچه های صعب العبور با آن روبرو هستند، امداد رسانی سریع در جاده ها، بافت قدیم شهر، مناطق دوردست و رسیدن به استاندارد زمانی و کمک رسانی به مردم عزیز دانست .

مدیر عامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد افزود با توجه به اینکه شهر یزد دارای 700 هکتار بافت فرسوده است و اکثر حوادثی که در این بافت رخ می دهد سقوط در چاه، ریزش دیوار و آوار می باشد، تجهیز یک دستگاه خودروی آتش نشانی امداد و نجات از ضروریات بود که با همت و تلاش پرسنل سازمان ظرف مدت سه ماه تجهیز و به ناوگان عملیاتی اضافه شد .

 

آدرس کوتاه :