رونمایی از تندیس شهید پاک نژاد

رونمایی از تندیس شهید پاک نژاد

مراسم رونمايي از تنديس شهيد پاك نژاد با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر یزد،  عظیمی زاده شهردار و جمعی از مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، در تقاطع غیر همسطح شهید حکیمیان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهریزد- رئیس شورای اسلامی شهر یزد در مراسم رونمایی از تندیس شهید پاک نژاد با اشاره به جایگاه والای شهید و شهادت در دنیا و آخرت گفت: شهید پاکنژاد عصاره غیرت، عزت و سر بلندی مردم یزد است و زندگی و مبارزات شهید پاکنژاد می تواند الگوی خوبی برای نسل جوان و پویای کشور باشد.

حجت الاسلام زارع در ادامه با بيان اینکه شهدا مظهر عقلانیت دینى و مدافع حقانیت و عدالت هستند، افزود: شهید پاک نژاد از جمله شهدای بزرگی بود که برای این کشور دلسوزانه جنگید و به بالاترین پاداش و مزد جهاد فى‏سبیل‏اللَّه یعنی شهادت نائل آمد.

وی یادآور شد: زندگی و رفتار و منش شهید سید رضا پاک نژاد را باید به عنوان یک پزشک نمونه و اسوه پزشکان و حکیمان مورد بررسی قرار گیرد و به جامعه پزشکی امروز و آینده معرفی کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد در خاتمه یادآور شد :این چنین تندیس هایی که نشانه مردان بزرگ و سرافراز کشور هستند باید بیشتر در سطح شهر نصب شود تا مردم نسبت به آنها آشنایی بیشتری پیدا کنند.گ

گفتني است در پايان مراسم از تنديس شهيد سيد رضا پاك نژاد رونمايي شد.

شايان ذكر است شهید سیدرضا پاک نژاد نماینده مردم یزد و اشكذر در مجلس شورای اسلامی بود که در حادثه هفتم تیرماه سال 61 در انفجار ساختمان حزب جمهوری، به همراه شهید بهشتی و یارانش به شهادت رسید.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.