روز پر بازدید اعضای شورای اسلامی شهر یزد

روز پر بازدید اعضای شورای اسلامی شهر یزد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزداعضای کمیسون عمران شورای اسلامی شهر یزد به همراه مهندس طهماسبی معاون عمرانی شهرداری، مهندس صفدرپور مدیر عامل سازمان پارکها وفضای سبز شهرو مهندس ابویی مدیر عامل سازمان میادین میوه وتره بار از چند پارک وپروژه عمرانی شهرداری بازدید کردند.

حاضرین ابتدا به پارک مهرآوران واقع در جاده کمربندی یزد مهریز رفتند و از نزدیک در جریان پیشرفت عملیات کف سازی .نهال کاری  این پارک قرار گرفتند.

همچنین زیرگذر مهرآوران که چندین سال است در طرح شهرداری قرار دارد در این بازدید مورد بحث وبررسی قرار گرفت و مقرر گردید با هماهنگی با دانشگاه آزاد اجرای عملیات عمرانی آن هرچه سریعتر آغاز شود.

در ادامه حاضرین از راههای دسترسی به میدان میوه وتره بار مرکزی شهر یزد بازدید کردند که این دسترسی ها در حال اجرای عملیات عمرانی و زیر سازی بود که مهندس طهماسبی معاون عمرانی شهرداری در این زمینه با نقشه توضیحاتی رارائه نمود.

همچنین در این بازدید تاکید شد با توجه به اینکه راه دسترسی میدان میوه وتره بار به تیپ الغدیر توسط معاونت عمرانی شهرداری زیرسازی آسفالت شده مقرر گردید برای پیشرفت کار در این زمینه جلسه ای با همکاری کمیسون عمران شورای اسلامی شهر و تیپ در آینده نزدیک برگزار شود.

حجت الاسلام شیخ عباس زارع رئیس شورای اسلامی شهر یزد ایجاد دسترسی مناسب برای میدان میوه وتره بار مرکزی یزد را باتوجه به تردد وسایل نقلیه سنگین در این محور لازم وضروری دانست ودر این زمینه افزود: باید هرچه سریعتر با همکاری تیپ الغدیر مشکل راه دسترسی به این میدان حل شود تا شاهد مشکلات بعدی نباشیم.

در ادامه این بازدید حاضرین با حضور در ساختمان شماره دو سازمان آتش نشانی در همجواری پارک بزرگ شهر با کارکنان آتش نشانی دیدار کردند و در ادامه از زمین افتاده مجاور پارک بزرگ شهر بازدید کردند.

در این زمینه اعضای شورای اسلامی شهر تاکید کردند با توجه به نیاز شهروندان به پارک وفضای سبز هرچه سریعتر این قسمت خالی مانده تبدیل به فضای سبز شود تا مورد استفاده عموم قرار بگیرد.

پارک طیبعت که این روزها سرعت خوبی را برای میزبانی شهروندان در خود دارد ، مورد بازدید حاضرین قرار گرفت و اعضای شورای اسلامی شهر یزد از روند پیشرفت این پارک و کف سازی ها و به کار گذاشتن دستگاه های ورزشی در این پارک تشکر نمودند.

در پایان این بازدید حاضرین از ،اجرای عملیات عمرانی واقع در خیابان مسجد جامع یزد را مورد بازدید قرار دادند  و تاکید شد که هرچه سریعتر کار اجرای کف سازی این خیابان انجام شود تا بصورت پیاده رو در اختیار شهرمندان و گردشگران قرار بگیرد.

 

آدرس کوتاه :