روز بـازار خودرو یـزد افتتـاح شـد

روز بـازار خودرو یـزد افتتـاح شـد
در مراسم افتتاح روز بازار خودرو با بر شمردن اهمیت نقش آن در کوتاه کردن دست واسطه ها، بر نظارت دقیق، جلب اعتماد مردم و عدم خسارت به جایگاه بنگاههای معاملاتی خودرو سطح شهر تأکید شد.
              به گزارش روابط عمومي و امور بین الملل شهرداری یزد در مراسم افتتاح جمعه بازار خودرو که با حضور تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و شماری از مدیران و کارشناسان شهرداری و همچنین تعدادی از شهروندان در محل میدان میوه و تره بار قدیم برگزار شد، ایجاد روز بازارهای مختلف در سطح شهر از وظایف سازمان رفاهی، تفریحی شهرداری معرفی و اظهار امیدواری شد با توجه به موقعیت مکانی مناسب،  روز بازارهای کتاب و پوشاک نیز در مجموعه میوه و تره بار قدیم شهر یزد راه اندازی شود.
همچنین در این مراسم افتتاح ، بر عدم سلب اعتماد مردم از این مرکز و نظارت دقیق بر آن تأکید شد.
گفتنی است با توجه به اینکه روز بازار خودرو فقط در روزهای جمعه فعال می باشد در مراسم افتتاح آن سفارش شد که خدمات به صورت تمام و کمال در اختیار مردم قرار گیرد و همه مراحل کار در روز جمعه به اتمام برسد.
علاوه بر این در مراسم مذکور خاطرنشان شد بنگاههای معاملاتی خودرو، پس از چندین سال کار، نباید دچار مشکل شوند.
در مراسم افتتاح روز بازار خودرو از راه اندازی این بازار و نقش آن در کوتاه کردن دست واسطه ها تقدیر شد و بر مواظبت از پاتوق افراد ناباب شدن جمعه بازار و جلوگیری از فروش ماشین های سرقتی در آن سفارش گردید.
 
روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد
آدرس کوتاه :