دیدار مدیرکل کمیته امداد استان با شهردار یزد

دیدار مدیرکل کمیته امداد استان با شهردار یزد
 
در دیدار مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان با شهردار یزد شیوه های همکاری و مشارکت دو نهاد مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفت.
    
 به گزارش روابط عمومي و امور بین الملل شهرداری یزد مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان در روز یازدهم دی ماه با حضور در ساختمان مرکزی شهرداری با شهردار یزد دیدار کرد.
در این دیدار محمد اکبری انجام امور زیرساختی در مقوله های زیباسازی ورودی های شهر و عمران شهری را ستود و حصارکشی زمین های افتاده در سطح شهر را گام مثبتی در خصوص زیبایی چهره شهر دانست.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) همچنین به برنامه کمیته امداد جهت انجام امور فرهنگی اشاره نمود که با استقبال شهردار مواجه شد، به طوریکه مهندس عظیمی زاده پیشنهاد انجام طرحهای مشارکتی با کمیته امداد را در این زمینه داد و از فرهنگسرای بهمن به عنوان نمونه ای برای مشارکت در این خصوص یاد کرد.
شهردار یزد همچنین در خصوص سئوال مدیرکل کمیته امداد در مورد وضعیت جمع آوری زباله، وسعت شهر و تراکم پایین جمعیت را از عمده مشکلات آن نام برد و خاطرنشان نمود در سال 93 ضمن رفع معایب روش های جمع آوری زباله، خدمات رسانی شهری با یک رویکرد جدید انجام می شود.
 
روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.