• یک‌شنبه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

دیدار مدیران عامل آتش نشانی یزد و بابل

دیدار مدیران عامل آتش نشانی یزد و بابل

در راستای تبادل نظر و انتقال تجربیات موفق بین سازمان آتش نشانی دو شهر بابل و یزد ،  مدیران  عامل این دو شهر با هم دیدار و گفتگو نمودند .

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد ـ این دیدار  در روز شنبه بیست و دوم فروردین در دفتر مدیر عامل سازمان آتش نشانی یزد  و در ایستگاه شماره پنج به انجام رسید.

سید عباس میرشمسی ضمن خیر مقدم  و خوش آمد گویی  به همتای بابلی خود ضمن اشاره به  عملکرد سال گذشته و برنامه های کاری خود در سال جدید از نقاط ضعف موجود در قوانین نکاتی را یادآورشد .

وی با بیان اینکه حساسیت کار در سازمان آتش نشانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است در بخشی از صحبتهای خود بر ضرورت امر ورزش و آموزش تاکید کرد .

مهندس حسین خانپور  مدیر عامل سازمان آتش نشانی بابل نیز ضمن اظهار خرسندی از این ملاقات، گزارشی  از عملکرد خود در سال گذشته ارائه و ضرورت وجود یک طرح جامع ایمنی در شهر یزد را یاد آور شد و  بر تشکیل  نشستهای این چنینی  در سطح کشور جهت تبادل نطرات و تجربیات تأکید نمود .

 

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بر لزوم استفاده از ظرفیت های محله ای در جهت غنا بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی شهر تاکید کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در دیدار با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی با شناسایی و استفاده از...

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ 3 بازدید