دیدارمردمی اعضای شورای اسلامی شهر با اهالی محله کوچه بیوک

دیدارمردمی اعضای شورای اسلامی شهر با اهالی محله کوچه بیوک

تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر یزد به همراه جوکار نماینده مردم یزد واشکذر در مجلس و جمعی از مسئولین با حضور در مسجد جامع فاطمه الزهرا (س) محله کوچه بیوک با اهالی این محله دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد- احداث ورزشگاه و مسائل مربوط به ورزش و اوقات فراغت جوانان ، احداث پارک و فضای سبز ، تکمیل نمودن لوله کشی طرح فاضلاب در محله، احداث پارک ویژه بانوان ، احداث پاركينگ درون محله اي و عریض کردن معابر از مهمترین مشکلات اهالی بود که مطرح شد.

حجت الاسلام زارع رئیس شورای اسلامی شهر يزد که به همراه 2 تن دیگر از اعضا آقایان مدرسی و دکتر کاشفی زاده در این دیدار حضور داشتند با بررسی مشکلات ، در زمینه ایجاد پارک درون محله وفضای سبز، از ساکنین این محله خواستند در صورتی که مکانی مناسب برای ایجاد پارک و فضای سبز در محله وجود داشته باشد به شهرداری منطقه یک معرفي کنند تا شهرداری نسبت به تملک زمین و ایجاد فضای سبز اقدام نماید.

نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر یزد با ذکر این نکته که در تصویب بودجه سال94 شهرداری، توجه خاصی به منظر و فضای سبز محلات شده است، افزودند: این طرح در کلیه محلات بخصوص محله های قدیم به تدریج اجرا خواهد شد.

همچنین در پایان این دیدار جوکار نماینده مردم یزد واشکذر در مجلس، از ساکنین این محله خواست تا 2 نفر را به عنوان نماینده خود برای پیگیری مصوبات فعلی معرفی نمایند تا مشکلات این محله هرچه سریعتر حل و فصل شود.

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.