ديدار معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با رئیس شورای اسلامی شهر یزد

ديدار معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با رئیس شورای اسلامی شهر یزد

در نشستی سرهنگ کفاش پناه معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان به همراه هیئت همراه ، با حجت الاسلام شیخ عباس زارع رئیس شورای اسلامی شهر یزد در محل شورا ديدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد - در این دیدار ابتدا سرهنگ کفاش پناه معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گزارش از عملکرد این یگان در زمینه ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان به مردم ارائه و افزود: خوشبختانه در ارائه مشاوره، 70 درصد موفقیت را كسب و با استقبال مواجه شده ايم.

وی با اشاره به قديمي بودن ساختمان مركز مشاوره ، خواستار واگذاري خانه يا مدرسه اي مناسب توسط آموزش وپرورش استان براي اين امور شد.

همچنین سرهنگ کفاش پناه خواستار تعامل بیشتر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری با این معاونت شد و افزود: در زمینه ارائه اطلاعات مشاوره‌ای می توان با نصب بنر در سطح شهر مردم را نسبت به ارائه این خدمات رایگان  مطلع نمود.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد هم در این نشست ضمن تبریک به فرماندهی انتظامی استان به دلیل کشف بیش از چهارو نیم تن مواد مخدر در ایستگاه شهید مدنی اظهارداشت: کارکنان نیروی انتظامی از زحمت کشان این جامعه هستند که مایه امنیت و آسایش مردم را فراهم می‌کنند که این آسایش و رفاه به خوبی توسط مردم احساس می شود.

حجت الاسلام شیخ عباس زارع در ادامه تصريح كرد: از هر جهت ما امروز مدیون و قدردان زحمات و جان فشانی‌های عوامل انتظامی هستیم و مایه افتخار است که امروز یک نیروی انتظامی مقتدر و انقلابی در کشور در حال خدمت به مردم می باشد.

وی درپایان گفت:در زمینه همکاری شورای اسلامی شهر یزد با فرماندهی انتظامی استان می‌تواند تعامل‌های خوب و سازنده انجام پذیرد واین مستلزم آن است که فرماندهی انتظامی طرح‌هایی را که می تواند برای شهروندان مفید باشد به شورای اسلامی شهر یزد ارائه دهد تا در کمیسیون‌ها و صحن علنی شورا مورد بررسی قرار بگیرد و بعد از تصویب به اجرا در آید.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.