ديدار شهردار يزد با مسؤلان شركتCAMCE چين

ديدار شهردار يزد با مسؤلان شركتCAMCE چين
مهندس مير وكيلي شهردار يزد در ديدار با مسؤلان شركت CAMCE  چين علاوه بر بررسي راهكارهاي مشاركت دوجانبه از تخصيص اعتبار 30 ميليون دلاري فاينانس وزارت كشور ، جهت طرحهاي زير ساختي در استان يزد خبر داد .
 شهردار يزد خاطرنشان كرد : در سالجاري بالغ بر يك ميليون و 600 هزار متر مربع زمين براي ساخت مسكن در استان يزد در نظر گرفته شده كه تمايل فراواني براي استفاده از تكنولوژي پيش ساخته در آنها به وجود آمده است .
مهندس مير وكيلي كه در ديدار با مسؤلان شركت CAMCE چين سخن مي گفت : كسب موفقيت را در تحقق مشاركت در سطوح مختلف دانست .
وي با اشاره به اينكه شوراي اسلامي شهر يزد سالجاري را سال مشاركت تعريف كرده است ياد آور شد ، شهرداري تمام توان خود را براي تحقق اين امر به كار خواهد بست .
مهندس سيد علي اكبر ميروكيلي تأكيد دولت بر اجراي اصل 44 قانون اساسي و مشاركت با بخش خصوصي را يادآور شد و در اين راستا با انجام مطالعات صورت گرفته در بسترهاي ساخت و ساز و        پروژه هاي عمراني ، تمايل شهرداري را در مشاركت با بخش خصوصي اعلام نمود .
معاون پروژه اي شركت   CAMCE چين نيز در اين ديدار با اشاره به موقعيت خوب استان يزد ،‌استعداد سرمايه گذاري اين استان را ستود .
آقاي " وان " در معرفي اين شركت خاطر نشان كرد : شركت CAMCE در شهر پكن قرار دارد و از قويترين و معتبرترين شركت هاي چيني است كه در زمينه ساخت كارخانجات ،‌نيروگاهها ،‌ماشين آلات صنعتي ،‌كشاورزي و ... فعاليت دارد و از سال 2006 تاكنون از حالت دولتي به خصوصي درآمده وبه فعاليت مشغول مي باشد .
در اين ديدار آقايان مير حسيني رئيس شوراي اسلامي شهر و فقيه خراساني رئيس شوراي اسلامي استان يزد نيز به ايراد سخن پرداختند .
هيأت چيني همچنين از ماكت هاي طرحهاي عمراني شهرداري يزد بازديد كرد و زمينه هاي مشاركت در اين پروژه ها را مورد بررسي قرار داد .
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.