• دوشنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

دومین نشست هم اندیشی مسئولین و کارشناسان روابط عمومی معاونت ها، مناطق و سازمان های تابعه شهرداری یزد

دومین نشست هم اندیشی مسئولین و کارشناسان روابط عمومی معاونت ها، مناطق و سازمان های تابعه شهرداری یزد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد، دومین نشست هم اندیشی مسئولین و کارشناسان روابط عمومی معاونت ها، مناطق و سازمان های تابعه شهرداری یزد  با میزبانی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد برگزار شد.

در این نشست عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با اشاره به اهمیت جایگاه روابط عمومی، بیان داشت: گستردگی فعالیت های مجموعه شهرداری و ارتباط مستقیم این نهاد با مردم شرایط را به نحوی رقم می زند که نقش ارتباط درون و برون سازمانی نسبت به سایر ارگان ها از اهمیت مضاعف تری برخوردار باشد.

وی افزود: دشواری حضور فعال و حرفه ای دستگاه های فرهنگی در حوزه روابط عمومی نسبت به سایر نهادها محسوس تر است که همت مضاعف مسئولان و کارشناسان روابط عمومی ها  را می طلبد.

ملازینلی در ادامه ضمن قدردانی از فعالیت قابل قبول فعالان روابط عمومی مجموعه شهرداری یزد، تصریح کرد: شما فعالان روابط عمومی باید بیش از پیش با توان افزایی فردی و هم افزایی جمعی در خط مقدم ارتباط با مردم قرار گرفته و جزئیات خدمات شایسته مجموعه شهرداری را با تنویر و ترمیم افکار عمومی به صورت گسترده اطلاع رسانی کنید و با افکارسنجی و نیازسنجی دقیق جامعه و همکاران مجموعه به خدمات ارائه شده آنچنان که مطلوب و شایسته همگان باشد، جهت دهید.

شایان ذکر است تعیین شعار سال 1398 شهرداری و ارزیابی روابط عمومی برتر مجموعه شهرداری یزد در دستور کار این نشست هم اندیشی قرار گرفت.

آدرس کوتاه :