• سه‌شنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

دوره آموزش اخلاق حرفه ای رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی یزد آغاز شد

دوره آموزش اخلاق حرفه ای رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی یزد آغاز شد

دوره آموزشی رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی یزد با محوریت اخلاق حرفه ای، کنترل پرخاشگری و فنون شادمانی روز دوشنبه 14 مرداد ماه در مرکز علمی کاربردی شهرداری یزد آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد - اولین جلسه دوره آموزشی اخلاق حرفه ای و مهارت های کنترل پرخاشگری، از سری کارگاه های آموزشی مهارت های ۱۰ گانه ویژه رانندگان ناوگان سرویس مدارس و مینی بوس تحت نظارت سازمان حمل و نقل در روز دوشنبه ۱۴ مرداد ماه برگزار شد و مورد استقبال رانندگان قرار گرفت.

سلسله جلسات آموزشی که با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی و همچنین مرکز علمی کاربردی شهرداری یزد از روز شنبه آغاز شده است به صورت هفتگی در روزهای زوج از ساعت ۹  الی ۱۱ صبح با تدریس اساتید روانشناسی  برگزار می شود.

این دوره‌ها در قالب سلسله کارگاه‌های آموزشی با عناوین مهارت‌های حوادث غیرمترقبه، رانندگی تدافعی، قوانین راهنمایی و رانندگی، شاد‌ زیستن و کنترل خشم، اخلاق حرفه‌ای، کمک‌های اولیه، امنیت مسافر، آشنایی با شیوه‌نامه‌های انضباطی، تعمیر و نگهداری خودرو و بیمه ‌و‌ قوانین کار است.

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بر لزوم استفاده از ظرفیت های محله ای در جهت غنا بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی شهر تاکید کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در دیدار با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی با شناسایی و استفاده از...

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ 98 بازدید