در يكصدونودوسومين جلسه شوراي اسلامي شهر يزد مطرح شد: اعضاي شوراي شهر يزد خواستارپيگيري مشكلات شهري شدند

در يكصدونودوسومين جلسه شوراي اسلامي شهر يزد مطرح شد: اعضاي شوراي شهر يزد خواستارپيگيري مشكلات شهري شدند

یکصدونودوسومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد با حضور مهندس محمد رضا عظیمی زاده شهردار یزد در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد درابتداي جلسه حجت الاسلام شیخ عباس زارع ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان به برکات واعمال ویژه این ماه پرداخت وافزود: رمضان، ماه آمرزش و بازگشت است. بی شک، هر انسانی در زندگی اش آلودگی هایی داشته است و حال در رمضان، فرصت دارد با روزه، جان خود را شست و شو دهد و در خلوت سحرها، با توبه و استغفار، روح خویش را جلا بخشد.

درادامه این جلسه،سپنتانیکنام عضوشورای اسلامی شهر یزدخواستاربرنامه ریزی وتدبیرمناسب شهرداری در جهت جلوگیری از نشستن شهروندان در میدان امام حسین(ع)به علت خطراتی که برای شهروندان و نازیبایی ایجاد شده، گرديد.

همچنین وی دراین جلسه، از شهردار خواست تا نسبت به نصب بدون مجوز داربست‌های تبلیغاتی در سطح شهر باتوجه به اینکه در هر مکانی و هر جایی نصب شده، برنامه ریزی شود تا نگاه به شهر یک نگاه زیبا باشد.

سیدمحمدرضامدرسی دیگرعضو شورای اسلامی شهر یزد در این جلسه، ضمن تشکر از شهردار یزدبه علت اجرای گوشه‌ای از دستاوردهای سفر به فرانسه در سطح شهر، افزود : سرعتكاه‌هایی که در سطح شهر نصب شده است متاسفانه فاقد استانداردهای کارشناسی شده می‌باشد و در جاهای مناسب هم نصب نشده که در این زمینه از شهردار خواست تا پیگیری این مشکل شود.

محمدرضاعظیمی‌زاده شهردار یزد هم ضمن پاسخگویی به سوالات اعضای محترم و قول پیگیری مشکلات مطرح شده در زمینه آسفالت معابر خبر خوبي را به صحن شورا آورد بود.

وی افزود: درزمینه آسفالت معابر و با توجه به تاکید اعضای محترم، قرارداد نهایی با شرکتهای مرتبط انجام شده و به زودی کار عملیات اجرایی آسفالت در معابر آغاز خواهد شد.

درادامه جلسه ، باحضور رئیس بانک شهر،حکم رئیس هیئت عامل بانک شهر يزد به محمدرضاعظیمی‌زاده شهردار یزد اعطا شد تا زمینه همکاری عمرانی وارائه تسهیلات به شهرداری بیش از بیش بین این دو نهاد ادامه پیداکند.

درپایان این جلسه ضمن بررسی نامه‌های ارجاعی به شورا، مشکلات اجرائیات شهرداری یزد و توانمند کردن آن از طریق همکاری با نيروي انتظامی استان با حضور میرجلیلی رئیس اجرائیات شهرداری برگزار شد.

آدرس کوتاه :