در جلسه هم انديشي مديران حوزه خدمات شهرداري يزد مطرح شد:تاكيـد شهردار يزد بر تعامل سازنده بين بخشي

در جلسه هم انديشي مديران حوزه خدمات شهرداري يزد مطرح شد:تاكيـد شهردار يزد بر تعامل سازنده بين بخشي
شهردار يزد با تاكيد بر بهره گيري از استعدادهاي موجود سازمانها،تعامل سازنده بين بخشي را نشانه تكامل و تعالي سازمانهاي شهرداري دانست و بر تقويت آن سفارش كرد.
      به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد مهندس عظيمي زاده در اولين جلسه هم انديشي مديران حوزه خدمات شهري،با اشاره به اينكه معاونت مذكور،پيشاني
خدمات رساني شهرداري مي باشد،از مديران اين حوزه خواست تا با بهره گيري از استعدادهاي موجود به درآمدزائي براي سازمان متبوع خود بپردازند.
    شهردار يزد تعامل سازنده بين بخشي را نشانه تكامل و تعالي سازمانها دانست و بر تقويت آن تاكيد كرد.
      سرپرست معاونت خدمات شهري شهرداري يزد در اين هم انديشي با تشكر از عملكرد دلسوزانه مديران اين حوزه،خواستار برنامه ريزي مدون و عملياتي شد تا از بروز هر گونه
 موازي كاري جلوگيري شود.
      مهندس جعفر امين مقدم واپسين روزهاي سالجاري و ايام استقبال از تعطيلات نوروز را به عنوان روزهاي طلايي خدمت رساني دانست و از مديران حوزه مذكور خواست با جديت تمام به برنامه ريزي در اين زمينه بپردازند.
      وي همچنين بر حفظ نظافت شهر و پاكسازي ديوارها و المانها تاكيد كرد.
      خاطر نشان مي شود خانم عزت يادگار عضو شوراي اسلامي شهر يزد،مديران عامل سازمانهاي پاركها و فضاي سبز، ميادين ميوه وتره بار، آرامستانها، مديريت پسماند، رفاهي تفريحي، فرهنگي ورزشي و كارشناسان حوزه خدمات از شركت كنندگان در اين هم انديشي بودند.
 
 
 
روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد
آدرس کوتاه :