• یک‌شنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

حضور شهرداری و شورای اسلامی شهر یزد در سومین اجلاس توسعه و همکاری شهرهای مسیرجاده ابریشم

حضور شهرداری و شورای اسلامی شهر یزد در سومین اجلاس توسعه و همکاری شهرهای مسیرجاده ابریشم

شهرداری و شورای اسلامی شهر یزد امسال برای دومین بار در اجلاس توسعه و همکاری شهرهای مسیر جاده ابریشم که از اول تا چهارم مرداد ماه در شهر اورومچی کشور چین برپا بود شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد نمایندگان شهرداری و شورای اسلامی شهر یزد به عنوان تنها نمایندگان کشور جمهوری اسلامی ایران در سومین دوره اجلاس توسعه و همکاری شهرهای جاده ابریشم که با هدف تداوم صلح و همکاری، آزادی و مشارکت، یادگیری متقابل و تضمین منافع مشترک شهرها و کشورهای مسیر این جاده کهن برگزار شده بود شرکت نمودند.

این اجلاس از اول تا چهارم مرداد ماه در شهر اورومچی کشور چین برگزار شد و همزمان با آن یک نمایشگاه بین المللی و چند رویداد جانبی نیز با حضور نمایندگانی از 30 کشور جهان با مضمون احیای میراث جاده ابریشم و تعمیق  همکاریهای عملی برپا بود.

در حاشیه این اجلاس به طور موازی سه نشست تخصصی نیز دایر شده بود که شهرداری یزد در نشست تخصصی سرمایه گذاری و عمران زیرساخت های شهری شرکت داشت.

گفتنی است شهرداری یزد سال گذشته هم در این اجلاس شرکت کرده بود.

 

آدرس کوتاه :


مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد عنوان کرد: برای تردد معلولین در بافت تاریخی، اتوبوس‌های ویژه ای اختصاص یافت

مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد از اختصاص اتوبوس‌های ویژه تردد معلولین در بافت تاریخی یزد خبر داد. سید محمود کشفی پور در گفت‌وگو با خبرنگار...

۱۳۹۸/۰۹/۱۴ 47 بازدید