• دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

حریق سیلندر پیک نیک در داخل منزل مسکونی

حریق سیلندر پیک نیک در داخل منزل مسکونی

آتش نشانان حریق سیلندر پيك نيك 5/2 کیلویی گاز مایع در حیاط  منزل مسکونی را در اولين فرصت مهار و از گسترش آن جلوگيري نمودند .

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد ، با اطلاع به سامانه 125 در ساعت 14:41روز بیست و یکم تیر در خصوص حریق  سیلندر  پيك نيك در حیاط  منزل مسکونی واقع در بلوار آزادگان کوچه شماره 26 ، بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان یک دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه شماره   هشت به  محل مورد نظر اعزام مي نمايد .

رضا زارع رئيس ايستگاه شماره هشت در مورد اين حادثه گفت : آتش نشانان در بدو ورود با توجه به شعله ور بودن پیک نیک و غیر فعال شدن سوپاپ اطمینان آن ، ابتدا با ماده اطفایی آب نسبت به سرد نمودن بدنه سیلندر  اقدام  و متعاقب آن حریق ناشی از این وسیله پخت و پز مسافرتي را مهار  نمودند .

 ميرشمسي مدير عامل سازمان با بيان اينكه از ابتدای سال جاری تاکنون 18 مورد حریق  پیک نیک به سامانه 125 این سازمان اطلاع رسانی شده است گفت : اين آمار نشان مي دهد كه  همشهریان محترم توصیه هاي ايمني را در مورد اين وسيله حرارتي به خوبي رعايت نمي كنند و اين نگران كننده مي باشد .

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بر لزوم استفاده از ظرفیت های محله ای در جهت غنا بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی شهر تاکید کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در دیدار با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی با شناسایی و استفاده از...

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ 32 بازدید