• جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

جلوگیری آتش نشانان از بروز فاجعه

جلوگیری آتش نشانان از بروز فاجعه

 تلاش به هنگام نیروهای عملیاتی آتش نشانی و کارکنان شرکت پترو آذر آسیا در خاموش کردن یک مخزن 240 هزار لیتری نگهداری سوخت نفتا  از بروز حادثه بزرگ  جلوگیری کرد .

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد - محمد میدانی معاون عملیات سازمان که در محل حضور داشت در مورد این حادثه گفت : رخداد این حادثه راس ساعت 20:13 پنج شنبه شب ششم فروردین به سامانه 125 سازمان اطلاع رسانی می شود که بلافاصله  ستاد فرماندهی از دو ایستگاه شماره چهار و هشت ، آتش نشانان را با  سه دستگاه خودروی اطفای حریق به منطقه ویژه اقتصادی یزد ، شرکت پترو آذر آسیا اعزام می نماید.

وی افزود : نخسین گروه عملیاتی که در کمترین زمان ممکن به محل آتش سوزی رسیدند عملیات ایمن سازی و خنک کردن مخزن یاد شده را اجرا کردند.

میدانی یاد آور شد:  در شرکت مذکور بیش از شش مخزن 240 هزار لیتری سوخت نفتا نگهداری می شود که در مجاورت هم قرار دارد و نیز در یکماه  گذشته تاکنون این دومین دفعه است که آن شرکت در هنگام انتقال سوخت از آن مخازن به دستگاه تولید سوخت صادراتی دچار این نوع حادثه شده است .

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان آتش نشاني و خدمات ایمنی شهرداری يزد تصریح کرد: علم و فناوری و تجهیزات جدید همیشه راه های متفاوتی در مقابله با حوادث گوناگون جاده ای معرفی می کند

رئیس سازمان آتش نشاني و خدمات ایمنی شهرداری يزد در حاشیه برگزاری دوره آموزشي كار با جرثقیل 25 تنی، تصریح کرد: علم و فناوری و تجهیزات جدید همیشه راه...

۱۳۹۸/۰۵/۳۰ 32 بازدید