• دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

توافق فرودگاه و شهرداری در آزادسازی اراضی بلوار ولایت

توافق فرودگاه و شهرداری در آزادسازی اراضی بلوار ولایت
 
با تشکیل جلسه ای بین مدیران شهرداری یزد و فرودگاه، توافقاتی در خصوص آزادسازی اراضی فرودگاه که در مسیر بلوار ولایت قرار گرفته است، حاصل شد.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری یزد در جلسه ای که با حضور فرماندار، رئیس شورای اسلامی شهر، سرپرست شهرداری، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریها، معاون فنی و عمرانی و رئیس اداره املاک شهرداری با مدیرکل فرودگاههای استان یزد در محل فرودگاه تشکیل شد، موضوع آزادسازی املاک در مسیر فاز دوم بلوار ولایت مورد تبادل نظر قرار گرفت و بر تسریع در اجرای آن سفارش شد.
گفتنی است فاز دوم بلوار ولایت در مسیر زمینهای فرودگاه قرار گرفته و پیرو توافقات قبلی با توجه به کارشناسی شدن املاک در مسیر بلوار، توافقاتی نیز در این جلسه حاصل شد.
خاطرنشان می شود در جلسه مذکور مقرر شد فرودگاه، همکاریهای لازم را در خصوص ادامه پروژه و همچنین اجازه ورود پیمانکار را به محدوده زمینهای واقع شده در طرح بدهد.
روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد
آدرس کوتاه :


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بر لزوم استفاده از ظرفیت های محله ای در جهت غنا بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی شهر تاکید کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در دیدار با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی با شناسایی و استفاده از...

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ 83 بازدید