تقدیر فرمـاندار از شهردار و سرپرست سابـق شهرداری

تقدیر فرمـاندار از شهردار و سرپرست سابـق شهرداری
 
در نشستی که با حضور فرماندار یزد در دفتر شهردار برگزار شد از زحمات سرپرست سابق شهرداری و شهردار یزد تقدیر به عمل آمد و موضوعاتی از قبیل استقبال از گردشگران نوروزی،تعرفه های عوارض،ساماندهی ورودیهای شهر و چگونگی جلوگیری از تخلفات ساخت و ساز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
        به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد عزیزا... سیفی با حضور در دفتر شهردار یزد ضمن تقدیر از محمدرضا پیرنیا سرپرست سابق شهرداری،انتصاب مجدد محمدرضا عظیمی زاده را به عنوان شهردار یزد تبریک گفت.
      فرماندار یزد در این دیدار با اشاره به فرا رسیدن مناسبتهای پیش رو تا آخر سال، با یادآوری دهه فجر و همچنین استقبال از مسافرین نوروزی خاطر نشان کرد: یزد از شهرهای ممتاز تاریخی به حساب می آید که با فعالیت های شهرداری، میراث و بخش خصوصی شرایط خوبی برای جذب توریسم و گردشگری فراهم شده است.
       سیفی گفت : در ایام نوروز باید دارالعباده و ویژگیهای مردم یزد به خوبی نشان داده شود.
       وی با اعلام آمادگی در زمینه همکاری فرمانداری در خصوص نوروز و گردشگری اظهار امیدواری کرد امسال به مبحث گردشگری به صورت ویژه نگاه شود.
       مهندس عظیمی زاده هم در این دیدار با بیان خلاصه ای از فعالیت های شهرداری با اشاره به وضعیت درآمد و هزینه اظهار داشت: در تعیین سطح تعرفه های عوارض ، هم باید وضعیت درآمدی مردم و هم کیفیت خدماتی که باید از درآمد حاصله از عوارض انجام شود مد نظر قرار گیرد.
       شهردار یزد همچنین از تعریض ورودی شمالی شهر در ایام آخر سال و ساماندهی همه ورودیهای شهر در دو سال آینده خبر داد.
        وی در خصوص جلوگیری از ساخت و سازهای بی رویه و خلاف قانون نیز گفت: به دادگستری پیشنهاد اعطای مجوز پلمپ به شهرداری داده شده تا شهرداری در مواجعه با تخلفهای سنگین اختیار پلمپ داشته باشد.
روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.