تشکیل کارگاه آموزشی ( طرح آینه بر اساس مدل امید) درمنطقه سه شهرداری یزد

تشکیل کارگاه آموزشی ( طرح آینه بر اساس مدل امید) درمنطقه سه شهرداری یزد

اولین جلسه کارگاه آموزشی (طرح آینه ) با هدف امنیت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم وآسیب های اجتماعی درمحل منطقه سه شهرداری یزد با شرکت پرسنل این منطقه برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه ، اولین جلسه کارگاه آموزشی طرح آینه (آ:آگاهی از خویشتن ، ی:یارگیری و داشتن یار شفیق ، ن:نوزایی و تولد دوباره ،ه: هدفمندی وبرنامه ریزی ) با هدف کلی ارتقاء مکارم اخلاقی و تعهد اجتماعی و بر اساس طرح امید(ا: اخلاق ، م : معرفت ،ی: یاد آوری وذکر،د: دستگیری از دیگران) با همکاری معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد در محل نمازخانه این منطقه برگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین عظیمی زاده مربی این دوره پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی را بعنوان امری بنیادی و ملی دانست که نیازمند همکاری تمام دستگاهها و سازمانهای کشور می باشد. ایشان هدف اختصاصی این طرح را کاهش آسیب های فردی و اجتماعی و تقویت بهبود روابط میان فردی وایجاد دانش و مهارت لازم جهت برخورد با این آسیب ها عنوان نمود.

لازم به ذکراست این طرح به مدت 10 جلسه ودرروزهای زوج دراین منطقه برگزار می شود و درپایان دوره به شرکت کنندگان دراین دوره با همکاری و هماهنگی دادگستری گواهی آموزشی ارائه خواهد شد.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.