• پنج‌شنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

تشویق پرداخت کنندگان الکترونیکی عوارض خودرو

تشویق پرداخت کنندگان الکترونیکی عوارض خودرو

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد گفت: برای اولین بار در استان پرداخت الکترونیکی قبض عوارض خودرو در یزد انجام می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد، در یکصد و چهل و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد که با حضور رئیس و اعضای شورا، سرپرست شهرداری یزد و رئیس سازمان فاوا در روز چهارشنبه بیست و دوم اسفند ماه برگزار شد، با قرعه کشی از بین شهروندانی که عوارض سالیانه خودرو خود را در سال گذشته به صورت الکترونیکی پرداخت نموده اند، تعداد بیست و هفت نفر انتخاب و به عنوان برنده در جلسه ای از آن ها تقدیر و جوایزی اهدا می شود.

حسین ساجدی فر مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد در این خصوص گفت: برای اولین بار در استان پرداخت قبض عوارض سالیانه خودرو در یزد به صورت الکترونیکی انجام می شود.

وی هدف از این اقدام را فرهنگ سازی، جلوگيري از سفرهاي غير ضروري و صرفه جويي در زمان و هزينه ها و همچنین تشویق شهروندان به پرداخت الکترونیکی عوارض سالیانه خودرو عنوان کرد و افزود: با تحقق پيشرفت هاي چشمگير در فن آوري اطلاعات و ارتباطات، به دنبال ايجاد و تحقق شهرداري الکترونيک هستيم.

ساجدی فر راه اندازي سامانه پرداخت اينترنتي عوارض خودرو به عنوان يک سيستم جامع و مناسب راگامي در راستاي پاسخگويي به نيازهاي کاربران و مراجعين شهرداري دانست و افزود: شهروندان با مراجعه به سامانه پرداخت عوارض سالیانه خودرو شهرداری یزد به نشانی www.yazd.ir ، آیتم خدمات الکترونیکی، میز خدمات الکترونیک و عوارض خودرو مي توانند عوارض سالیانه خودروهاي سبک و سنگين و نيز موتور سيکلت خود را به صورت الکترونيکي پرداخت کنند.

وی اظهارداشت: این خدمت در زمستان سال گذشته در دسترس شهروندان قرار گرفت و امکان اتصال به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک عامل به صورت آنلاین مهیا شد.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد افزود: در حال حاضر در زمینه پرداخت عوارض خودرو، علاوه بر دفاتر پیشخوان دولتی، دفاتر پلیس+10 و دسترسی اینترنتی نیز امکان‌پذیر می باشد که بر این اساس شهروندان می‌توانند با مراجعه به سایت شهرداری یزد عوارض خود را به صورت اینترنتی پرداخت و از مزایای این سامانه بهره مند شوند.

وی گفت: به بیست و هفت نفر از شهروندانی که عوارض خودرو خود را توسط درگاه الکترونیکی بانک تجارت و به صورت غیر حضوری پرداخت نموده اند، به قید قرعه به برندگان کارت های هدیه که شامل دو نفر کارت هدیه پنج میلیون ریالی، پنج نفر کارت دو میلیون ریالی و تعداد بیست نفر کارت یک میلیون ریالی می باشد اهدا خواهد شد.

برندگان از لیست شماره هفده رقمی شناسه خودرو (VIN)استخراج شده از سامانه پرداخت عوارض خودرو با قرعه کشی توسط اعضا و رئیس شورای اسلامی شهر و همچنین سرپرست شهرداری یزد انتخاب شده و جوایزی اهدا می شود.

 

آدرس کوتاه :

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ايمني شهرداري يزد از انجام 15 مورد ماموریت رفع مشکل آبگرفتگی معابر و سیلاب خبر داد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ايمني شهرداري يزد از انجام 15 مورد ماموریت رفع مشکل آبگرفتگی معابر و سیلاب بعد از نزول رحمت الهي در شهر يزد خبر داد. ...

۱۳۹۸/۰۳/۱ 33 بازدید