• پنج‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی به تجهیزات تسهیل کننده برای معلولان

تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی به تجهیزات تسهیل کننده برای معلولان

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد، بمناسبت روز جهانی معلولان جلسه ای در این خصوص با معاون توانبخشی سازمان بهزیستی استان یزد برگزار شد.

محمد رضا شفیعی رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر ضمن گرامیداشت این روز گفت: سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد در خصوص تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی تحت نظارت بخصوص اتوبوس شهری به تجهیزات تسهیل کننده برای استفاده هر چه بهتر و بیشتر معلولین آمادگی خود را اعلام می نماید.

 وی افزود: با توجه به نوسازی 12 دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان و اضافه شدن 16 دستگاه مینی بوس خریداری شده، تا هفته آینده جهت رفاه حال معلولین یک دستگاه مینی بوس ویژه معلولان نیز خریداری و به ناوگان حمل و نقل شهری اضافه می شود.

 شفیعی تاکید کرد: کلیه اتوبوس های جدید و نوسازی شده پس از طی تشریفات اداری و تصویب شورای اسلامی شهر یزد جهت استفاده معلولان مناسب سازی می شود.

دکتر غنیمت معاون توانبخشی سازمان بهزیستی استان یزد هم ضمن اینکه خواستار تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی به تجهیزات تسهیل کننده برای معلولان شد گفت: انتظار می رود ایستگاه های اتوبوس شهری نیز جهت رفت وآمد معلولان مناسب سازی شود.

آدرس کوتاه :