تجلیل از قاری برتربین المللی قرآن کریم در صحن علنی شورا

تجلیل از قاری برتربین المللی قرآن کریم در صحن علنی شورا

یکصدو نود و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد ساعت 7 صبح روز سه شنبه مورخ بیست وششم خرداد ماه 94 با تلاوت قرآن قاری برتر بین المللی جهان ،آقای حاج حسن دانش آغاز شد.

به گفته سخنگو و روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد-حجت الاسلام زارع رئیس شورای اسلامی شهر یزد در این جلسه ضمن خوش آمد گویی به آقای حاج حسن دانش، با اشاره به اینکه از افتخارات استان یزد است که قاری برتر بین المللی را در خود دارد افزود: امیدواریم بتوانیم از ظرفیت و تجربه بالای آقای دانش در زمینه های قرآنی نهایت استفاده را ببریم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: خوشبختانه در مسابقات بین المللی قرآن کریم ،آقای دانش نشان داد که در ایران، قرآن کریم نقش اساسی و مهمی در زندگی مردم دارد ومورد توجه ویژه مردم است و در دنیای امروز قرآن کریم آرامش بخش است ومی توان در مواقع یاس وناامیدی ومشکلات به قرآن کریم پناه برد.

در ادامه هریک از اعضای شورای اسلامی شهر یزد ضمن خوش آمد گویی به آقای دانش و تبریک به مناسبت کسب رتبه یک مسابقات بین المللی قرآن کریم، از وی خواستند تا تجریبات قرآنی وارزشمند  خود را در جهت ترویج فرهنگ قرآنی در اختیار دیگران قرار دهد.

حسن دانش" نفر اول سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم نیز در این دیدار ابراز امیداواری کرد كه این موفقیت فتح بابی برای موفقیت جوانان و نوجوانان استان در زمینه‌های مختلف باشد.

وی افزود:حتی مسلمانان کشورهای اسلامی جهان تشیيع نيز بسیار خوشحال هستند كه یک فرد شیعه توانسته است، رتبه اول مسابقات بین‌المللی قرآن کریم را کسب کند.

در این جلسه با اهداء لوح تقدیر و هدیه از آقای حسن دانش قاری برتر بین المللی جهان اسلام  تجلیل شد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.