بيانيه

بيانيه
قال ا... العزيز الحكيم
انا نحن نزلنا الذكر و انا له لحافظون
در سالروز حملات نمايشي 11 سپتامبر كه دست پليد صهيونيسم بين الملل بر همه جهانيان آشكار شد اقدام چند كشيش ابله و لاابالي و افسار گسيخته در سوزاندن و هتك حرمت قرآن كريم اقدامي جنون آميز و خفت بار است كه حمايت پيدا و پنهان دولت صهيونسيتي آمريكا برگ ننگين ديگري در كارنامه اين رژيم پليد رقم زد كه قطعاً تلخي اين حادثه بزرگ سالهاي سال در كام مسلمين و آزادي خواهان جهان خواهد ماند و بسان لكه سياهي بر تارك دولت انگليس و برخي دول اروپايي وابسته به جريان صهيونيسم تا ابد ماندگار مي شود.
به تعبير مولاي متقيان حضرت علي بن ابيطالب (ع) قرآن بسان نوري است كه خاموشي ندارد و چراغي است كه درخشندگي آن زوال نپذيرد و قدرتي است كه ياوران آن شكست ندارند و به بيان شيوا و رساي مقام عظماي ولايت حضرت آيت ا... خامنه اي حادثه اهانت به قرآن و پيامبر عظيم الشأن (ص) با همه تلخي در دل خود حامل بشارتي بزرگ است و خورشيد پر فروغ قرآن روز به روز بلندتر و درخشنده تر خواهد شد .
در هر حال از آنجايي كه دير زماني است نور اسلام به بركت قرآن، خون شهدا و رهبري علماء مجدداً تابيدن گرفته و نفوذ آن در دلهاي حقيقت طلب جهانيان بيشتر شده گروهي تاب تحمل اين نور الهي را ندارند و ديوانه وار در نقطه مقابل آن قرار گرفته اند و اقداماتي انجام مي دهند كه به اختلاف افكني بين مسلمانان و اديان الهي منجر مي شود.
لذا در حال حاضر كه اين افراد مغرضانه قرآن كريم را مورد اهانت قرار داده اند پرسنل شهرداري يزد و سازمانهاي تابعه اين عمل قبيح غيرانساني را شديداً (قوياً) محكوم كرده و با شركت در راهپيمايي روز چهارشنبه مراتب اعتراض و نفرت خود را هم آوا با ساير مسلمين و عدالت خواهان جهان ، اعلام مي نمايند.
 
 
روابط عمومي و اموربين الملل شهرداري يزد
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.