بوستان جدیدالاحداث شهدای خبرنگار به بهره برداری رسید

بوستان جدیدالاحداث شهدای خبرنگار به بهره برداری رسید


بوستان جدیدالاحداث شهدای خبرنگار به بهره برداری رسید

صبح امروز پنجشنبه چهارم آذر ماه با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و اصحاب رسانه استان، بوستان جدیدالاحداث شهدای خبرنگار با مساحتی بالغ بر 6500 متر مربع به بهره برداری رسید.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – در مراسمی با حضور ابوالقاسم محی الدینی شهردار، عباس محمدیان رئیس سازمان بسیج رسانه کشور، فخرالسادات خامسی، محمد مهدی نیکونژاد و بی بی فاطمه حقیرالسادات و عزیراله سیفی اعضای شورای اسلامی شهر، خانواده معظم شهدا، مدیران شهرداری یزد و اصحاب رسانه استان، بوستان جدیدالاحداث شهدای خبرنگار با مساحتی بالغ بر 6500 متر مربع و هزینه 22 میلیارد ریالی در منطقه سه شهرداری یزد به بهره برداری رسید.

لازم به ذکر است  مساحت فضای سبز این بوستان بالغ بر 3 هزار متر مربع می باشد که پس از انجام مراحل آماده سازی بستر کاشت شامل( خاکبرداری، خاکریزی و لوله گذاری) اقدام به کاشت 285 اصله درخت و درختچه از انواع گونه های زیتون تلخ، نارون چتری، سروناز، اقاقیا چتری، سرولاوسون، یاس هلندی، توت مجنون، پالم، پام پاس گراس، شیشه شور و بیش از 400 گلدان گل دائمی و پرچین صورت گرفت.

همچنین با توجه به سیاست های سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری در استفاده بهینه از چاه های موجود، این بوستان با ساخت مخزن ذخیره آب و بوسیله چاه پارک کوهستان آبیاری می گردد.