بهسازی بوستان طوبی تسریع می یابد

بهسازی بوستان طوبی تسریع می یابد

مدیر منطقه دو شهرداری یزد با اشاره به سلامت، شادابی و بالندگی خانواده ها در توسعه پارک های موضوعی، بر لزوم تسریع در روند عملیات اجرایی و بهسازی بوستان طوبی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری یزد - سید ابوالفضل کشفی در نشست بررسی مشکلات بوستان طوبی اظهار کرد: استفاده شهروندان از طبیعت، امروزه در دنیا تبدیل به یکی از پارامترهای صنعتی، گردشگری شده که با وجود بهره مندی از این نعمت در شهر یزد، بدلایلی این پارک کمتر مورد استفاده شهروندان قرار می گیرد و امید است با برنامه ریزی و کارشناسی دقیق هرچه سریعتر مشکلات موجود پارک برطرف شود.

مدیر منطقه دو شهرداری یزد خاطر نشان ساخت: پارک بانوان نقاط ضعفی دارد که به صورت ویژه در حال پیگیری هستیم تا زمانی که یک سایت خوب و همه جانبه برای پارک بانوان مشخص شود محدودیت ها و حداقل هایی که وجود دارد را بر طرف می کنیم.

وی افزود: همه سعی و تلاش ما این است که با سرعت بخشیدن به عملیات اجرایی و بهسازی پارک، در بر طرف کردن مشکلات دیرینه پارک اقدام مقتضی صورت گیرد.

کشفی اظهار امیدورای کرد: وجود امنیت، فضای مناسب و گسترده، وجود وسایل ورزشی کافی استاندارد، رنگ آمیزی متناسب با ایجاد اشتیاق و نشاط در پارک، وجود کتابخانه،کاشت گل های تزیینی رنگارنگ و رعایت بهداشت و نظافت در این پارک از جمله مواردی است که به زودی در پارک ایجاد خواهد شد.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.