بهره برداری از مسیر دسترسی به کارخانه کمپوست در حدفاصل میدانهای تلاشگران تا شاکر

بهره برداری از مسیر دسترسی به کارخانه کمپوست در حدفاصل میدانهای تلاشگران تا شاکر

مسیر بلوار دسترسی به کارخانه کمپوست که باعث بهبود رفت و آمد در ورودی شرقی خلدبرین نیز  می شود با اعتبار اولیه هشت میلیارد ریال و در طول یک کیلومتر با عرض 11 متر و رفوژ میانی به عرض دو متر به بهره برداری رسید.

محمدرسول طهماسبی درخصوص وضعیت مسیر دسترسی به کارخانه کمپوست در حدفاصل میدان های تلاشگران و شاکر گفت: این مسیر با هدف بهبود ورودی و خروجی خلدبرین و جلوگیری از بروز تصادف، با طول یک کیلومتر و عرض 11 متر و در دو مسیر رفت و برگشت احداث شده به طوریکه رفوژ میانی با عرض دو متر نیز جهت بهبود فضای سبز مسیر در آن به اجرا درآمده است.

معاون فنی و عمرانی شهردار یزد خاطرنشان نمود همچنین میدانی به قطر 30 متر در محل ورودی خلدبرین در امتداد این مسیر احداث شده است.

 طهماسبی اعتبار اولیه این پروژه را هشت میلیارد ریال دانست که با پیمانکاری سازمان عمران و نوسازی شهرداری یزد در مدت شش ماه به اجرا درآمده است.

وی اظهار داشت: جمع آوری نزدیک به 25 هزار متر مکعب نخاله های ساختمانی، پنج کیلومتر نصب سنگ جدول و 25 هزار متر مربع آسفالت از جمله فعالیت های عمرانی در این پروژه بوده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری یزد گفت: با بهره برداری کامل از این مسیر، دسترسی مردم به ورودی شرقی خلدبرین تسهیل یافته و قسمتی از مسیر دسترسی به کارخانه کمپوست بهبود می یابد.

طهماسبی اظهار امیدواری کرد هرچه زودتر ورودی غربی خلدبرین نیز نخاله برداری و ساماندهی شود.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.