بـرخورد قـاطع با دپـوی پـسماندهای سـاختمانی

بـرخورد قـاطع با دپـوی پـسماندهای سـاختمانی

تخلیه هرگونه مصالح ساختمانی که منجر به سد معبر به مدت طولانی شود ممنوع بوده و در صورت انجام این کار سازندگان باید در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به جمع آوری و رفع سد معابر اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری یزد، سید ابوالفضل کشفی مدیر منطقه از جمع آوری و پاک سازی نخاله و مواد زائد در مسیر خیابان ها و معابر پرتردد خبر داد و افزود: برطرف کردن مشکل تخلیه‌ی غیرقانونی نخاله‌های ساختمانی باید به صورت ریشه‌ای برطرف شود.

وی افزود: بسیاری از شهروندان نسبت به نخاله ساختمانی بی‌تفاوت بوده و نخاله‌ها را در حاشیه‌ی شهر رها کرده که باید در این راستا فرهنگ سازی در اولویت قرار گیرد.

کشفی خاطر نشان کرد: ایجاد اختلال در رفت و آمد خودروها و به وجود آوردن ترافيك و بروز خطر تصادف در مسير هاي اصلي و پرتردد، برهم زدن چهره شهر و تهدید محیط زیست شهری از جمله مشكلاتی است كه به جهت رها كردن نخاله ها و مازاد مصالح در مكان هاي غير قانوني ایجاد شده است، بنابراین اين امر همكاري و مشاركت شهروندان را مي طلبد تا با همکاری دو جانبه هم از سوی دستگاه های اجرایی و هم شهروندان، شهری زیبا و در شأن شهروندان داشته باشیم.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.