بریدن حلقه دست یک كودك پنج ساله

بریدن حلقه دست یک كودك پنج ساله

آتش نشانان ایستگاه شماره هفت یزد، حلقه گیر افتاده درانگشت  کودک، که باعث متورم شدن انگشت او شده بود را بریدند.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد ،پدر خانواده به دلیل گیر کردن حلقه اي انگشتری مانند در انگشت دست كودك پنج ساله اش ، ساعت 1:10بعد از نيمه شب پنجم فروردین ماه به ایستگاه شماره هفت سازمان مراجعه کرد و از آتش نشانان کمک خواست.

 صدرالدين پدر آن كوچولو مي گفت : با اهل منزل تقريباً يك ساعتي هرچه تلاش كرديم با آب صابون حلقه را بيرون بياوريم نتوانستيم از طرفي بچه خيلي گريه مي كرد، بالاخره ساعت يك بعد از نيمه شب عرفان را برداشتم و از خانه ام واقع در اكرآباد آمدم بيرون، نمي دانستم به كجا بايد بروم ، اورژانس يا بيمارستان تا اينكه رسيدم به ايستگاه  آتش نشاني، به خود گفتم مشكلم را به آتش نشانان مي گويم آنها مرا راهنمايي مي كنند .

وارد كه شدم يك آقايي سرحال و خوش صحبت پشت ميز نشسته بود، هنوز حرفهايم تمام نشده بود كه كودك دلبندم را تحويل گرفت و .... آنها در آن شب واقعاً فرشته نجات بودند .

 زارعپور رئيس ايستگاه شماره هفت در باره این ماجرا گفت : این حلقه از جنس استيل سخت و با ضخامت سه ميليمتر در انگشت دست راست این كودك پنج ساله به نام عرفان – ب  گیر کرده و باعث متورم شدن انگشت او شده بود .

وی افزود : چون انگشت این كودك به دلیل تنگ بودن حلقه، متورم شده بود و او درد شدیدی در ناحیه دست احساس و بي تابي می کرد لذا اين باعث شده بوده كه عمليات امداد رساني به آن كودك عزيز براي امدادگران ما يك كم دشوارتر و حساس شود، بنابراين بلافاصله ضمن ايمن سازي انگشتش با استفاده از حلقه بر برقی اقدام به بریدن آن حلقه کردیم و در كمترين زمان ممكن توانستیم آن حلقه استيل را  از انگشت او خارج کنیم و شاهد خوشحالي پدر و شادي در صورت آن كودك باشيم .

آدرس کوتاه :