برگزاری همایش علمی سایه‌های فیروزه‌ای

برگزاری همایش علمی سایه‌های فیروزه‌ای

مدیر مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهری شهرداری یزد طرح همایش علمی سایه‌های فیروزه‌ای را در جلسه کمیسیون شهرهوشمند و بهبود روش‌ها ارائه داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهری شهرداری یزد، جعفر امین مقدم مدیر مرکز در جلسه کمیسیون شهرهوشمند و بهبود روش‌ها طرح همایش علمی سایه‌های فیروزه‌ای ارائه داد.

وی افزود: در جلسه کمیسیون شهرهوشمند و بهبود روش‌ها که در روز سه شنبه هفدهم اردیبهشت ماه برگزار شد طرح همایش علمی سایه‌های فیروزه‌ای ارائه شد و پس از موافقت اعضاء کمیسیون، توسط مرکز خلاقیت و فناوری‌های نوین شهری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد برگزار شود.

مدیر مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهری شهرداری یزد تصریح کرد: این طرح سعی دارد از طریق یک فرآیند آکادمیک، خلاقانه و مبتنی بر دانش شیوه‌های ارائه در هنرهای جدید را مورد بررسی قرار داده و از منحرف شدن شیوه‌های اجرا و اجراهای بدون کیفیت بکاهد.

امین مقدم خاطر نشان کرد: در واقع این همایش می تواند فصل جدیدی در جهت معرفی پایتخت هنرهای جدید در سطح کشور باشد و همچنین یک بستر علمی و منطقی برای اجرا در هنرهای جدید ایجاد خواهد کرد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.