• دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

برگزاری سی و دومین جلسه تفسیـر قــرآن به میزبانی شهرداری یزد

برگزاری سی و دومین جلسه تفسیـر قــرآن به میزبانی شهرداری یزد

آیت ا... ناصری در جلسه تفسیر قرآن کریم که با حضور مدیران و به میزبانی شهرداری یزد برگزار شد آیه 30 سوره بقره را تفسیر کرد و در خصوص خلیفه اللهی انسان بر روی زمین توضیحاتی ارائه داد .

    به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد سی و دومین جلسه تفسیر قرآن کریم به میزبانی شهرداری یزد مقارن با هفته بسیج در تاریخ دوم آذرماه با حضور مدیران و مسئولان اجرایی استان یزد در فرهنگسرای شهرداری برگزار شد و حضرت آیت ا... ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد به تفسیر آیه 30 سوره بقره پرداخت.

   امام جمعه یزد با بیان مسئله خلیفه اللهی انسان در روی زمین اظهار داشت: انسانها همه خلیفه ا... هستند اما درجه های آنها مختلف است. آیت ا... ناصری در تفسیر این آیه با اشاره به خمیرمایه توحیدی انسان گفت: خلقت آدم در این عالم وجود تکاملی است و قابلیت رشد، تحلیل و تفکر دارد.

روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بر لزوم استفاده از ظرفیت های محله ای در جهت غنا بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی شهر تاکید کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در دیدار با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی با شناسایی و استفاده از...

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ 83 بازدید