• دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

برگزاری جلسه بررسی مطالعات و فاز یک طرح مسیر جدید ارتباطی شهر یزد

برگزاری جلسه بررسی مطالعات و فاز یک طرح مسیر جدید ارتباطی شهر یزد

برگزاری جلسه بررسی مطالعات و فاز یک طرح مسیر جدید ارتباطی شهر یزد

اولین جلسه بررسی مطالعات و فاز یک طرح مسیر جدید ارتباطی شهر یزد (جاده گازی) با حضور معاون شهرسازی، مدیر طرح های توسعه شهری، مدیر امور عمرانی منطقه سه، جمعی از کارشناسان فنی شهرداری یزد و همچنین مشاور تهیه طرح مزبور در محل دفتر معاونت شهرسازی و معماری شهرداری یزد برگزار گردید. 

 

به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی شهرداری یزد، در ابتدا "مهدی فعالی" معاون شهرسازی و معماری شهرداری یزد ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه، دستور کار جلسه را بررسی مطالعات و فاز یک طرح جاده گازی بیان نمود .

 

همچنین معاون شهرسازی در مصاحبه با خبرنگار ما در حاشیه این جلسه گفت این طرح مسیر جدید  ارتباطی به طول 12 کیلومتر (از ابتدای شهرک طوبی و اندیشه تا بلوار شهید دهقان) می باشد که حدود 5/2 کلیومتر آن از اراضی دانشگاه یزد عبور می کند و با هدف تخلیه ترافیک شهری و اتصال بخش شمالی و جنوبی در محدوده غربی و شرقی شهر یزد در سال جاری در دستور کار معاونت شهرسازی و معماری شهرداری یزد قرار گرفته است. 

 

گفتنی است در این جلسه مقرر گردید مشاور علاوه بر 12 کیلومتر، حدود 4 کیلومتر در خارج از حریم کار کند و گزارشات تکمیلی خود را در جلسه آتی با حضور دستگاههای ذیربط ارائه دهد.

 

قابل ذکر است جلسه آتی حدود دو هفته آینده با حضور دستگاههای مرتبط از جمله شورای ترافیک استان (دفتر فنی استانداری)، اداره کل راه و شهرسازی، شرکت گاز استان یزد، دانشگاه یزد تشکیل خواهد شد.

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بر لزوم استفاده از ظرفیت های محله ای در جهت غنا بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی شهر تاکید کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در دیدار با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی با شناسایی و استفاده از...

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ 83 بازدید