• چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

برگزاري دومين نشست تخصصي آتش نشاني و مواد خطرناك

برگزاري دومين نشست تخصصي آتش نشاني و مواد خطرناك

دومین  نشست زیر کارگروه تخصصی آتش نشانی و مواد خطرناک در روز هشتم تیر ماه سال جاری در محل اداره مرکزی سازمان آتش نشانی يزد برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ايمني شهرداري يزد ، این جلسه با حضور دستگاههای مرتبط از  قبیل نمايندگان محترم مدیریت بحران استانداري ، دفتر امور شهری و شوراها ، اداره آب و فاضلاب ، شرکت گاز ، جمعيت هلال احمر و اداره کل محیط زیست و ساير نهادها و ارگانهای مرتبط  برگزار گردید .

 در ابتدا سيدعباس میرشمسی مدیر عامل سازمان آتش نشاني يزد و رئیس زیر کار گروه تخصصي آتش نشانی و مواد خطرناک ، ضمن خوشامد گویی به شركت كنندگان بر لزوم  آموزش  همگانی به شهروندان تاکید نمود و همچنین  بر اجرای طرح سی شب ، سی مسجد توسط اين سازمان در ماه مبارك رمضان اشاره كرد .

وي افزود : در این جلسه در خصوص راهکارهای حفاظت ایمنی بازارهای سنتی یزد در برابر آتش سوزی ، ساماندهی مراکز شارژ سیلندر گاز مایع و نيز در خصوص نصب و را ه انداری سیستم نرم افزاری ثبت حریق و حادثه  بحث و تبادل نظر شد .

مديرعامل سازمان با توجيه اهميت و مسئوليت سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني در برابر حفاظت از جان و مال شهروندان گفت : اميدوارم در سايه الطاف الهي و با هماهنگي و تعامل بيشتر بين ارگانها و نهادهاي ذيربط در مسير تحقق اهداف سازماني بتوانيم با هم انديشي ميزان آمادگي در مقابله با حوادث احتمالي را افزايش دهيم .

آدرس کوتاه :


شهردار یزد تاکید کرد: توجه به ورزش در بین کارمندان این نهاد و مردم باید همواره در اولویت‌ کار مجموعه شهرداری قرار گیرد

شهردار شهر جهانی یزد در آیین اختتامیه سومین دوره مسابقات فوتسال پیشکسوتان شهرداری‌های کلانشهر کشور تاکید کرد: توجه به ورزش در بین کارمندان این نهاد...

۱۳۹۸/۰۶/۲۶ 26 بازدید

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بر لزوم استفاده از ظرفیت های محله ای در جهت غنا بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی شهر تاکید کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در دیدار با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی با شناسایی و استفاده از...

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ 104 بازدید