برگزاري اولين همايش وضعيت امروز و آينده CNG در يزد

برگزاري اولين همايش وضعيت امروز و آينده CNG در يزد
به گزارش روابط عمومي واموربين الملل شهرداري يزد محمد فقيه خراساني در همايش وضعيت امروز و آينده CNG با سفارش بر فراهم كردن مشاركت بيشتر بخش خصوصي در زمينه CNG اظهار اميدواري كرد روزي جزء صادر كنندگان اين سوخت باشيم.
رئيس شوراي اسلامي شهر يزد عبور از 10 كانال براي اخذ مجوز جايگاههاي CNG را از عمده دلايل مشاركت حداقلي بخش خصوصي دانست و خواستار تسهيل روند اخذ مجوز ايستگاههاي CNG به منظور مشاركت بيشتر بخش خصوصي شد.
مهندس ميروكيلي شهردار يزد نيز در اين همايش با تأكيد بر همدلي بين دستگاهها موفقيت كشور را در گرو همراهي و اهميت دادن متقابل به برنامه ها دانست.
وي با اشاره به اينكه نگاه شهرداري در زمينه توسعه CNG نگاه درآمدي نيست و رويكرد خدماتي دارد آمادگي شهرداري را براي در اختيار گذاشتن زمين به متقاضيان اعلام كرد.
شهردار منتخب سومين دوره شوراي اسلامي شهر يزد همچنين در اين همايش بر افزايش كيفيت زندگي در شهر، جلوگيري از تخريب بيشتر فضاي سبز ، امنيت و رفاه هرچه بيشتر شهروندان و توسعه پايدار شهر تأكيد نمود و دستيابي به توسعه پايدار را نيازمند حركتي پويا و آمادگي دائمي براي توسعه خدمات دانست.
مهندس ميرسعيدي معاون هماهنگي امور عمراني استانداري يزد هم در اين همايش با اشاره به روند رو به رشد خودروهاي دوگانه سوز و استقبال براي گاز سوز كردن خودروهاي موجود لزوم برنامه ريزي در اين صنعت را بر شمرد. وي گفت: در 15،10 سال آينده آنقدر مصرف سوخت به ويژه بنزين افزايش مي يابد كه نه تنها توان استخراج نفت بايد به مصرف داخل برسد بلكه كمبود آن نيز بايد از خارج تأمين شود.
وي با اشاره به اجراي طرح هدفمند كردن يارانه ها و افزايش استفاده از خودروهاي داراي آلاينده ي كمتر و همچنين حمل ونقل عمومي خاطرنشان كرد 1097 شهر در كشور داريم كه سيستم حمل ونقل عمومي 95 شهر بر مبناي اتوبوس و 1000 شهر برمبناي تاكسي استوار است.
معاون هماهنگي امور عمراني استانداري اظهار داشت : در سال گذشته سي هزار ميليارد تومان در زمينه يارانه سوخت در كشور ما هزينه شده است.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.