• دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

با سرعت عمل آتش نشانان حریق چوب فروشی مهار شد

با سرعت عمل آتش نشانان حریق چوب فروشی مهار شد

جرقه های حاصل از جوشکاری ، مغازه چوب فروشي را به آتش كشيد  به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد ، طبق  اطلاع به سامانه 125 در ساعت 19:51 روز 21 تیر مبني بر مشاهده حریق در مغازه چوب فروشی واقع در خیابان انقلاب قبل از سینما فرهنگ سابق ، بيدرنگ ستاد فرماندهی سازمان دو دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه هاي شماره پنج و شش  به محل مورد نظر اعزام مي نمايد .

محمد میدانی معاون عملیات سازمان که در محل حضور داشت گفت :  آتش نشانان در بدو ورود همزمان با اجراي عمليات ایمن سازی ، عمليات اطفاي حريق را با استفاه از چند رشته لوله آبدهی آغازمي كنند و با شناسایی کانون حریق در كمترين زمان ممكن مبادرت به اطفاء حریق چوب و تخته های انبار شده در داخل مغازه مي كنند .

محمد میدانی افزود :  با توجه با اینکه  مغازه  چوب  فروشی در مجاورت کارگاه آهنگری قرار داشت بنابراين بررسي ها نشان مي دهد كه جرقه های حاصل از جوشکاری باعث ایجاد ایجاد حریق شده است .

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بر لزوم استفاده از ظرفیت های محله ای در جهت غنا بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی شهر تاکید کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در دیدار با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی با شناسایی و استفاده از...

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ 83 بازدید